Manchester Dil Okulları

Manchester hakkında bilmeniz gerekenler

Manchester şehri İngiltere’nin ikinci büyük şehridir. Ülkenin eski sanayi devi olan bu şehir, spor, kültür ve sanata değer vermesi sayesinde zamanı yakalamış ve yeni çağa ayak uydurmuştur. İngiltere’ nin diğer şehirlerinden sürekli bir adım öndedir. Ünlü müzisyenleri vardır. Manchester United takımına ev sahipliğ yapar. Manchester, New York Times tarafından dünyanın en güzel yaşanılası şehri seçilmiştir. Öğrencilere Northern Quarter’ da gezmelerini, en az bir gece klübüne giderek Manchester gece hayatını da görmelerini, Old Trafford Stadyumunda Manchester United  maçında  tezahüratlara katılmalarını, konserlerde harika müzik gruplarını dinlemelerini tavsiye etmekteyiz.

manchester_universiteleri_alsstudy

Manchester şehri özellikle futbol düşkünü Türk erkek öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Dünyada ün kazanmış Manchester United ve Manchester City takımlarının ev sahipliğini yapan şehirdir. Manchester United’ ın bir maçını izlemeden Türkiye’ ye dönmenizi tavsiye etmiyoruz. Manchester büyük bir şehir olmasına karşın, çevresine yakın bölgelerinin harika manzaralarla dolu kırsal kasaba hayatları, alışveriş, içki, yemek ve gece hayatı ile eğlenceli bir şehirdir. Şehirde doksan taneden fazla müze ve sanat galerileri vardır. Sınıf öğretmenleri tarafından öğrencilere şehirin genel kültür yapısını tanıtıcı geziler düzenlenmektedir. Manchester Eye ‘ a binerek şehri yukarıdan izlemek ayrıca çok güzeldir. Manchester dil okulları zengin kampüsleri ile bilinir. 4 farklı dil okulu vardır. Bunlar INTO dil okulu, Kaplan dil okulu,  Excell college, Manchester Academy of English’ dir. Manchester havalimanını öğrencilerin kullanmaları tavsiye edilir.

manchester_ingilizce_dil_okullar_alsstudy

Manchester dil okulları fiyat listesini buradan inceleyebilirsiniz. İndirimli Manchester dil okulları için danışmanlarımızla iletişime geçiniz. Güncel kampanyalarımızı ALL STUDY Facebook  sayfamızdan takip edebilirsiniz. Manchester İndirimli dil okulları için 0212 259 6075 ve 0212 259 6076 no’ lu ofis telefonlarımızdan arayabilirsiniz. Bilgi istek formunu doldurarak , ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir, kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Dil okulları ön görüşmelerimiz ücretsizdir. İşlemlerimiz vize garantilidir. Vize şartlarına uygun olmayanların kayıtları alınmamaktadır. İngiltere’ de üniversite veya Yüksek Lisans eğitimi almak isteyenlerin İngiltere Eğitim Fırsatları web sitemizi incelemeleri önerilir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU