Cambridge Dil Okulları

Cambridge şehri hakkında bilinmesi gerekenler:

Cambridge şehrinde İngilizce dil okuluna gitmek isteyen öğrencinin gelecek hedeflerinde üniversite ya da yüksek lisans yapmak gibi bir hedefi varsa kesinlikle önereceğimiz ilk şehirlerden biridir. Cambridge üniversite kenti olmasının avantajlarını barındıran bir şehirdir. Bu nedenle Cambridge’ de İngilizce dil okuluna giden uluslararası bir öğrenci çok kolaylıkla yerel öğrenci gruplarının arasına karışabilir, dilerse dil okulu eğitimi esnasında üniversitelerde verilen günübirlik sertifika programlarına katılabilir. Cambrige’ in eğitim şehri olması şehirin rutin havasına bir elitlik sağlamaktadır. Cambridge halkı ya öğrenciden ya da akademisyenlerden oluşur. Yılın her zamanında dünyanın her biryerinden araştırma yapmak üzere, ya da bir akademik programa katılmak üzere gelmiş birçok akademisyen mevcuttur.  Şehirdeki akademik ruhun insanlara yansıttığı bir kalite vardır. Cambridge şehri her daim dinamik ve canlıdır. Her türlü şehir atraksiyonları mevcuttur.

cambridge-alsstudy

Ünlü Cambridge Üniversitesini gezmek, bisikletle şehirde tur atmak, teknoloji, bilim ve sanat müzelerini gezmek, Cam gezinti yapmak, sokak festivallerine katılmak, hafta sonu yapılacak şehir turları öğrenci için eşsiz bir deneyim olacaktır. Cambridge dünyanın en güzel öğrenci şehridir. İngiltere’ nin yeşili bol kırsal alanlarından kale gibi yükselen burçları ile sayısız üniversite ve kolejleri ile tarih dolu eşsiz manzarası, çakıl taşlı ve ağaçlıklı yolları, tarihi köprüleri ile inanılmaz güzelliktedir. Şehir merkezinden uzaklaşmaya başlandığında yemyeşil ve bol ağaçlı köyler görülmeye başlar. Cambridge dil okullarında eğitim alan öğrenciler her türlü şehre özgü atraksiyonlardan faydalanabilirler. Cam nehrinde Venedik tarzı gondollarda sefa yapmak, üniversitelerin futbol sahalarında yerli İngiliz öğrencilerle top koşturmak, bir barda canlıı bir İngiliz müzik grubunu dinlemek, tarihe adını yazmış gece klüplerinde sabaha kadar yerel öğrencilerle dans etmek, tarihi publarda entelektüel tartışmaları dinlemek eşsiz bir deneyim  olucaktır. Öyle ki dil  okullarında ki genel yapıda sınıf öğretmenleri kendi öğrencilerini Cuma günleri bu tür aktivitelere dahil ederek, derste alınan tüm eğitimlerin aynı zamanda sosyal hayatta kullanılmasını sağlarlar.

Charles Darwin, Sir Isaac Newton ve King George VI gibi tarihe adını yazdırmış ileri gelenlerin tümü Cambridge mezunudur. Türk öğrencilerin ısrarla söylediği ortak bir söylem: ”kendilerini  Cambridge şehrinde asla yabancı olarak hissetmedikleridir.” Öyle ki sadece dil okuluna gönderdiğimiz birçok öğrenci, yüksek lisans eğitimlerini yine İngiltere’de devam etmeye karar verirler.

Havaalanı Stansted havalimanıdır.

cambridge_sokaklar_alsstudy

Cambridge dil okulları fiyat listesini buradan inceleyebilirsiniz. İndirimli Cambridge dil okulları için danışmanlarımızla iletişime geçiniz. Facebook sayfamızdan okulların promosyonlarını,  Instagram sayfamızdan öğrencilerimizin görüşlerini ve hayat tecrübelerini takip edebilir, ülke, şehir ve programları ile ilgili daha güncel bilgiler edinebilirsiniz.  Cambridge’ deki indirimli dil okulları için 0212 259 6075 ten arayabilirsiniz. Bilgi istek formunu doldurarak , ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilir, kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Dil okulları ön görüşmelerimiz ücretsizdir. İşlemlerimiz vize garantilidir. İngiltere’ de üniversite veya Yüksek Lisans eğitimi almak isteyenlerin İngiltere Eğitim Fırsatları web sitemizi incelemeleri önerilir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU