Londra Dil Okulları

Londra dil okulları başvuru ofisi. Londra dil okulu ücretleri, başvuru şartları, kabul koşulları, vize şartları bilgilerini ALL Study tecrübesiyle edinebilirsiniz.

 

Londra Dil Okulları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Londra’da indirimli dil okullarını tercih etme şansına sahip olabilir siniz. 20’den fazla dil okulu seçeneği barındıran Londra şehri; herkesin bütçesine ve beklentisine göre Londra’da İngilizce dil eğitim imkanı sunmaktadır. Aşağıda göreceğiniz Londrad dil okulu fiyatları içinizde İngiltere’ye gitme isteğini harekete geçirecektir.

Londra şehri; tüm İngiltere şehirlerine aynı mesafede olan ve Istanbul gibi kozmopolit büyük bir şehir olmasının getirdiği rengarenk yaşam yabancı öğrenciler için en cazip gelmektedir.

Londra İngiltere’ nin tam ortasındadır.

İngiltere’ nin başkenti Londra’ dır. Londra şehri İngiltere’ nin iş ve finas merkezidir. Yaklaşık 8 milyon nüfusu ile Avrupanın 2. kalabalık şehridir. Tüm Londra dil kursları Londra şehir merkezinin göbeğindedir. Bu nedenle Londra’da öğrenci ulaşım sorunu asla yaşamaz.

Öğrenciler derste aldıkları İngilizce dersleri hayatın içerisinde kullanma imkanına fazlasıyla sahiptir. Özellikle yazın sokaklarda sahne sanatçılarının kaliteli canlı performanslarındaki izlence kalabalığına karışmak gayet olağan bir durumdur. Londra’da her gününüzü bir konser ortamındaymış gibi yaşayabilirsiniz. Tüm günü dolu dolu yaşayan bir öğrenci, Londra’ da yaşama dair her türlü deneyim edinerek, yaşanmışlıklarını artırarak İngilizce pratiğini profosyonel hale getirmesini kolaylaştırabilir.

Londra çok farklı kültürleri içinde barındıran, kültür, sanat aktiviteleri ile ünlü bir turistlere yönelik etkinliklerin en fazla olduğu, en yaşanılası Avrupa kentidir. Öğrenciler haftasonu gezilerinde trenle Londra’ ya 45 dakika uzaklıktaki Cambridge ve Oxford şehrine, 1.45 dakika uzaklıktaki Brighton ve Bournemouth şehirlerine çok kolay gezmeye gidebilirler.

Londra dil okullarından alacağınız öğrenci kimliğiniz sizin ucuz tiyatro, bale, opera showlarından ucuza faydalanabilmelerine yardımcı olur. British Kültürü yakından tanımak isteyenlere eğitimleri boyunca Londra’ da en az 2 tane show izlemelerini önermekteyiz. Üstelik Londra’ da hayatınızda hiçbir zaman edinemeyeceğiniz Odeon’ da film galalarına katılma şansınız dahi var. Kraliyet ailesini ve Buckingam sarayını yakından görmek, Soho’ daki klüp ve barları gezmek, günü birlik Bath, Salisbury, York şehirlerine gitmek, Trafalgar Meydanında bir yemek yemek gibi birçok etkinliğe bir öğrenci olarak katılma şansına erişmek öğrencilere inanılmaz bir özgüven sağlar.

Londra o kadar büyük ve eğlencelidir ki, öğrencilere bu şehire gitmezden önce Türkiye’den bir Londra ve İngiltere ülke kitapçığı almalarını ve gezi programlarını gitmeden burada iken yapmalarını önermekteyiz.

İngiltere’deki İngilizce dil eğitiminizin sonuna ve artık Türkiye’ deki hayatınıza dönüş vaktiniz yaklaşmışken, Covent Garden’ da bulunan Piazza’ da İngilizce’ yi artık rahatlıkla kullanabiliyor olmanın verdiği özgüvenle kendinize ve sevdiklerinize hediye almanın zevki bile bir başkadır.

İngiltere’ de ki hemen hemen tüm dil okullarının muhakkak Londra’ da şubesi vardır.

Hatta dünyada en fazla İngilizce dil okulu Londra’dadır.

 

 

Londra’da Ulaşım nasıldır?

Öğrenci büyük metro ağı sayesinde asla Londra’da ulaşım sorunu yaşamaz. İngiltere’nin her yerine rahatlıkla ulaşabileceginiz çok geniş bir metro ağı vardır.

 

Londra’da Konaklama Nasıldır?

Londra’daki konaklama seçenekleri diğer şehirlere göre çok daha fazla ve konforludur. Londra’ daki dil okulları ucuz aile yanı konaklama, ucuz öğrenci yurdu konaklama, lüx hotel seçenekleri, stüdyo daire gibi herkese farklı seçeneklerde konaklamalar mevcuttur.

 

Londra’da bulunan İngilizce dil okulları listesi

 1. Regent’s Universitesi İngilizce kursu olan Regent’s School of English
 2. Bayswater Education
 3. Twin English
 4. LSI International- Language Studies International
 5. OHC
 6. Malvern House London
 7. International House London
 8. CES London
 9. Stafford House
 10. Burlington School of English
 11. West London English
 12. KKCL Harrow
 13. Rose of York Language School
 14. Kings London
 15. Sprachcaffe London
 16. West London English School
 17. The English Studio
 18. St Giles Highgate
 19. Speak up London
 20. Nacel English School
 21. Kaplan International
 22. Capricorn Langauge School
 23. Frances King School
 24. Kings London
 25. Wimbledon School of English
 26. Docklands Academy London

 

Londra dil okulları fiyat listesini buradan inceleyebilirsiniz. İndirimli Londra dil okulları için danışmanlarımızla iletişime geçiniz. İngiltere’ de İngilizce dil okullarının güncel Promosyon ve burslarını,  Öğrencilerimizin görüşlerini İnstagram  ve Facebook sayfamızdan  takipte kalabilir siniz.

Firmamız 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. Firmamız ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki  temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için Bilgi İstek formunu doldurabilir siniz.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU