Kanada Sertifika ve Diploma Programları

Kanada’da sertifika programları  kolejler ve üniversiteler aracılığıyla sunulmaktadır.Bu programlar mesleki ağırlıklıdır.Kalifiye iş gücü ihtiyacını karşılamak için oluşturulmuş programlardır. Bu programların önemli bir diğer özelliği ise mezunlarına ilgili alanlardaki akademik programlara geçiş imkanı sağlamalarıdır. Dolayısıyla mezun öğrenciler hemen iş hayatına atılabilecekleri gibi arzu ettikleri taktirde eğitimlerine üniversite programlarına katılarak da devam edebilirler. Kanada üniversite mezunu adaylara Kanada’da ingilizce dil kursundan  sonra Kanada’ da yasal çalışma izni alabilecekleri  programları önermektedir. Kanada Eğitim sisteminde Sertifika ve Diploma Programları Teorik ve Pratik olarak  iki şekilde verilmektedir. Kanada’da bulunan 5o farklı kolejin sertifika programlarına kayıt alınmaktadır. Aşağıda örnek olarak St.Lawrance Kolejine ait detayları görebilirsiniz. Diğer kolejler ve meslek listelerini danışmanlarımızdan temin edebilirsiniz. Bilgi istek formunu doldurmanız yeterlidir.

Örnek olarak Kanada’ da St. Lawrence College,Business, Health Sciences, Human Studies, Applied Arts, Technology, Trades and Tourism alanlarında 100’den fazla Sertifika, Diploma, Diploma ve Lisansüstü Sertifika programına kayıtlı, 8000 tam gün öğrenciye uygulamalı eğitim vermektedir. SLC’de her yıl 45’in üzerinde ülkeden 800’in üzerinde uluslararası öğrenci okumaktadır. Üç kampüsünde – Kingston, Brockville ve Cornwall – Toronto, Ottawa ve Montreal’e yakin mesafaler de yer maktadir. Bu güvenli, çekici ve tarihi şehirler, uygun bir yaşam masrafı ile yüksek bir yaşam kalitesini bir arada sunar.
 St. Lawrence College’nin sundugu bazi programlar şunlardır; Supply Chain Management, Business Analytics, User Experience Design, Health Care Administration, Instrumentation and Control Engineering, Energy Systems Engineering, Advertising and Marketing Communications, Business-Marketing, Autism and Behavioral Science, Culinary Management, Bachelor of Business Administration. Uluslararasi öğrenciler için St. Lawrance koleji Kanada sertifika program listesine bu linkten ulasabilirsiniz. Ayrıca, Kingston Kampüsünde Akademik Amaçlı İngilizce eğitimi verilir. Bu program öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmelerine, Kanada kültür anlayışlarını geliştirmelerine ve üniversite düzeyindeki programlara hazırlanmalarinda onlara yardımcı olur. Öğrenciler okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini genel, akademik ve işletme düzeyinde geliştirirler Programi başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenciler, St. Lawrence College’ta dogrudan akademik egitimlerine baslayabilirler.
Modern kampüsleri, kişisel destekleri , deneyimli profesörleri  ve% 86.5’lik Yüksek istihdam Oranı, St. Lawrence College‘ı ideal bir seçim haline getirmektedir.  Öğrencilerinden aldığımız feedbackler tamamen bu şekildedir. St Lawrence hakkinda daha detayli bilgi icin okulun web sitesi
Ayrıca kanada’ da eğitim alırken çalışmakla ilgilenenlere  Kanada work and study sayfamızı da okumanızı önermekteyiz.
Kanada çalışma programları ‘ nında ilginizi çekeceğini düşünüyoruz.
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Kanada Dil Okulları Listesi

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Kanada’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARIŞUBELERGENEL BİLGİLER 
COLLEGE PLATONMontrealSadece ingilizce değil bir çok dilde eğitim veren güzel bir dil okulu
CLLCToronto, Halifax, OttawaKanada’nın en iyi İngilizce dil eğitim merkezlerinden biridir.
EC Toronto, Vancouver, MontrealToronto,Vancouver ve Montreal'de bulunan en iyi dil okullarından birisi
ELSToronto, VancouverToronta ve Vancouver'de bulunan ve ingilizce programı bittiğinde Amerika'da ki üniversitelere sınavsız başvuru yapılabiliyor
EMBASSY ENGLISHTorontoToronto'da bulunan ve eğitim metaryellerine önem veren güçlü dil okullarından bir tanesi
EUROCENTERSToronto, VancouverDünya'nın her yerinden bünyesinde öğrenci barındıran uluslararası bir dil okulu
GLOBAL VILLAGEVictoria, Vancouver, Toronto vb.Global Village “Ciddi Eğitim ve Hakiki Eğlence” konseptine dayanan eşsiz bir okuldur. 
ILACToronto, VancouverSadece Kanada'da bulunan ve çok başarılı bir dil okulu.
ILIHalifaxResmi dil eğitim merkezi ve Nova Scotia eyaletinin en eski özel dil okullarındandır.The Lyn Howes ödülü almış bir okuldur.
ILSCToronto, Vancouver, MontrealToronto,Vancouver ve Montreal'de bulunan çok kaliteli bir dil okulu
Kaplan International EnglishToronto, VancouverUluslararası kurum olup kaliteli bir dil okulu
LSI DİL OKULUToronto, VancouverKanada'da kendisini ispat etmiş büyük bir dil okulu
SPRACHCAFFEToronto, Vancouver, Montreal vb. Rahat bir ortamda, hata yapmaktan korkmadan öğreneceksiniz.
ST. GILESTorontoToronto'da bulunup eğitim metaryellerine önem veren çok güçlü dil okullarından bir tanesi
THE LANGUAGE GALLERYTorontoÖğrencilerde kendine güven oluşturmanın yanı sıra onların iletişim ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefler.
ZONI LANGUAGE CENTERSVancouver, TorontoVancouver şehrinin en gözde mekânlarına çok yakın mesafede yer alır, tüm ulaşım hizmetlerine oldukça yakındır.