Kaplan International Dil okulu

Kaplan International - Vancouver

Kaplan International’ ın Toronto dil okulu şehir merkezindedir. Kaplan dünyanın en eski ve en köklü dil okuludur. Geçmişi 100 seneden fazladır. Kaplan dil okulu klasik dil okulu olmanın ötesine çıkmış artık üniversite ve yüksek lisans yerleştirmeleri yaptıgımız gerçek bir eğitim kurumudur. Kendi içerisinde Üniversite kayıt merkezleri vardır ve 4 aydan fazla eğitim alanlara bu hizmeti ücretsiz vermektedir. Kurs merkezleri şehir merkezinde, parklara ve kumsala yürüyüş mesafesindedir. Kaplan International donanımlı sınıfları, bilgisayar laboratuarı, ücretsiz internet erişimi ve öğrencilerin boş zamanlarında bir araya gelerek sosyalleşebileceği alanlar içerir.

Kaplan Toronto dil okulunu neden seçmelisiniz?

Toronto, güzel deniz kıyısı yerleşimleri ve öğrenci dostu halkı ile Kanada’nın en büyük şehridir. Kaplan International Toronto, şehrin keşfedilmesi için en iyi imkanı sunan Toronto şehir merkezinde yer alır.

  • Farklı yoğunluklardaki genel İngilizce kurslarından birini veya sınav hazırlık kurslarını tercih edebilirsiniz.
  • Kaplan Toronto şubesi resmi Cambridge sınav merkezidir ve IELTS hazırlık kursları da sunar.
  • Toronto, Amerika veya Kanada’da haftasonu gezileri yapabilmek için harika bir lokasyondadır. ALL STUDY yurtdışı eğitim öğrencileri talep ettiklerinde ve erken kayıt geçtiklerinde Kanada vizelerinin alım işleminden hemen sonra 10 yıllık Amerika turist vize işlemlerinizi de ücretsiz olarak yapmaktadır.
  • Kanada’da üniversite eğitimi almayı düşünüyorsanız Üniversite Yerleştirme Servisi (UPS) ile partner üniversitelerinden faydalanarak lisans veya lisanüstü programlara kayıt olabilirsiniz. Tüm dünyada Kaplan International dil okuluna bağlı 5000 üniversite vardır.

Kaplan Dil okulu, Vancouver şubesi

Kaplan International’ ın Vancouver’ da üç merkezi bulunmaktadır. Bu merkezler, şehir merkezinde, parklara ve kumsala yürüyüş mesafesindedir. Kaplan International donanımlı sınıfları, bilgisayar laboratuarı, ücretsiz internet erişimi ve öğrencilerin boş zamanlarında bir araya gelerek sosyalleşebileceği alanlar içerir.Okulda çeşitli yazılı yayınların bilgi merkezi vardır. Kaplan International’ da dil eğitimi görmek isteyen öğrenciler hafta sonlarını yerel çevre güzelliklerinden olan Rocky Dağları’nı görerek geçirebilirler.

Kaplan dil okulu Vancouver’ da Genç Öğrenciler için İngilizce Kursları veriyor.

Kaplan dil okulu sayesinde 14 – 18 yaş arası Genç Öğrenciler, Vancouver’da unutulmaz bir İngilizce öğrenme deneyimi yaşayabiliyorlar.  Düzenli olarak dünyanın en yaşanılır şehirlerinden biri seçilen Vancouver, antik yağmur ormanları, büyüleyici dağlar, keyifli plajlar ve güzel bir liman ile çevrilidir. Okulumuz bu doğal güzelliklerle çevrili Kanada şehrinin merkezinde yer alır ve hareketli Robson Street alışveriş bölgesine yakındır.

  • Heyecan verici, güvenli ve farklı bir atmosferde İngilizce öğrenmek,
  • Dünyanın dört bir yanından genç öğrenciler ile tanışmak,
  • Arkadaş canlısı eğitmenler öncülüğünde, haftada 20 saat ders ile İngilizce’nizi geliştirmek
  • Vancouver yaz için mükemmel bir tercihtir: şehrin plajlarından birinde güneşin keyfini çıkarmak,  güzel bir parkı keşfetmekya da buzlu bir kahve alın ve şehir merkezinde dolaşmak,
  • Vancouver Adası ya da Whistler’a hafta sonu gezilerinin keyfini çıkarmak.

Programlar

Genel ingilizce Kursu : Bu program haftada 20 ders olarak planlanmıştır. Hafta içi her gün günde 4 saat olarak planlanmıştır. Programda öğrenciler ayrıca iletişim becerileri ve özel becerileri kursunun derslerini de alırlar.

Yoğun ingilizce Kursu : Bu program haftada 30 ders olarak planlanmıştır. Bu program akademik dereceniz her ne olursa olsun hedefinize en kısa sürede ulaşmanızı planlar. Bu program düşük seviyede İngilizce bilgisi olan ve zamanı kısıtlı olan herkese hitap etmektedir.

TOEFL IBT ve Akademik İngilizce Kursu : Kanada ya da Amerika’da eğitim görmeyi planlayan ya da TOEFL sınavına girmesi gereken kişilere yönelik olarak hazırlanmıştır. 4-16 hafta arasında süren program hafta 15 saat ders ve 12 saat yapısal çalışma içermektedir. Dersler 2 saat sürmektedir. Yapısal çalışma, bilgisayarla yapılan dil alıştırmaları, kurs kitapları ve etkileşimli bilgisayar programları gibi eğitim materyalleri sağlamaktadır. Cambridge Sınavına Hazırlık Kursu : FCE eğitimi verilmektedir. Haftada 20 saat ders 4 saat seminer verilmektedir. Program süresi 12 haftadır.

Ek ücretler ve Konaklama Aile yanı ve yurt olmak üzere iki çeşit konaklama imkanı sunulmaktadır. Aile yanı konaklama yarım pansiyondur. Yurtlar da yemek verilmemektedir.Kaplan International, kayıt, kurs materyalleri ve havaalanı karşılama için ek ücret talep etmektedir.


Kaplan International – Toronto

Kaplan International’ ın Toronto’da da merkezi bulunmaktadır. Kaplan International, öğrenci olanakları, donanımlı sınıfları, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet erişimi ve öğrencilerin boş zamanlarında bir araya gelerek sosyalleşebileceği alanlar içerir.

Programlar

Genel ingilizce Kursu : Bu program haftada 20 ders olarak planlanmıştır. Hafta içi her gün günde 4 saat olarak planlanmıştır. Programda öğrenciler ayrıca iletişim becerileri ve özel becerileri kursunun derslerini de alırlar.

Yoğun ingilizce Kursu : Bu program haftada 30 ders olarak planlanmıştır. Bu program akademik dereceniz her ne olursa olsun hedefinize en kısa sürede ulaşmanızı planlar. Bu program düşük seviyede ingilizce bilgisi olan ve zamanı kısıtlı olan herkese hitap etmektedir.

TOEFL IBT ve Akademik ingilizce Kursu : Kanada ya da Amerika’da eğitim görmeyi planlayan ya da TOEFL sınavına girmesi gereken kişilere yönelik olarak hazırlanmıştır. 4-16 hafta arasında süren program hafta 15 saat ders ve 12 saat yapısal çalışma içermektedir. Dersler 2 saat sürmektedir. Yapısal çalışma, bilgisayarla yapılan dil alıştırmaları, kurs kitapları ve etkileşimli bilgisayar programları gibi eğitim materyalleri sağlamaktadır.

Cambridge Sınavına Hazırlık Kursu : FCE eğitimi verilmektedir. Haftada 20 saat ders 4 saat seminer verilmektedir. Program süresi 12 haftadır.

Ek ücretler ve Konaklama

Aile yanı ve yurt olmak üzere iki çeşit konaklama imkanı sunulmaktadır. Aile yanı konaklama yarım pansiyondur. Yurtlar da yemek verilmemektedir.

Kaplan International, kayıt, kurs materyalleri ve havaalanı karşılama için ek ücret talep etmektedir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU