King George International College – Surrey

KGIC öğrencilerine 10 yılı aşkın süredir eğitim vermektedir. Kurumun 1500 öğrencisi, 14 öğretmeni ile FIYTO, CEC, CAPLS, ACELP, BCIT, ALTO, AH&LA, TEAL, CLC AILIA. CA, ITT, TESL CANADA ve IAAP akreditasyonları ve üyelikleri bulunmaktadır.

KGIC, 2 katlı bir binada 23 sınıfıyla eğitim vermektedir. Sınıf mevcudu 12- 15 öğrenci arasında değişmektedir.. Okulda ücretsiz internet erişimli bilgisayar laboratuvarı, öğrenci dinlenme salonu, masa tenisi, buzdolabı ve içecek makinelerinin bulunduğu büyük bir mutfak bulunmaktadır.

Genel ingilizce : Öğrenciler kendi ingilizce seviyelerine göre FND (Foundation Program), GCE (General Certificate of English as a Second Language), ACE (Advanced Certificate of English as a Second Language) ve ACE (Master Class in Communicatipons) programlarından birine devam etmektedirler.

FND, ingilizce bilgisi olmayan öğrencilere, GCE başlangıç-orta düzey ingilizce bilgisi olan öğrencilere, ACE orta üstü ingilizce bilgisi olan öğrencilere göre ayarlanmış sınıflardır.

TOEFL IBT Hazırlık Programı : Değişen test tekniklerine göre hazırlanan yeni programıyla öğrenciler TOEFL IBT testine hazırlanırlar. Öğrencilere örnek testler çözdürülerek sınav stratejilerini uygulama fırsatı bulurlar. Programa 4 hafta sürmektedir.

King George International College genel ingilizce eğitiminin yanı sıra diploma eğitimi de vermektedir.

Konaklama ve Ek Ücretler

Öğrencilere aile yanı ve yurt olarak iki çeşit konaklama imkanı sunulmaktadır. Aile yanı konaklama ve yurt yarı pansiyon olarak hizmet vermektedir.

Kayıt ücreti, konaklama işlem ücreti ve havaalanı karşılama ayrıca ücretlendirilmektedir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU