LSI Londra Dil Okulları

Londra kültürlü yapısı ve etkinlikleri ile dünya standartlarında bir şehirdir. Tarihinden, kültüründen ve ihtişamından, dünyanın en iyi gece hayatına sahip olmakla isteyeceğiniz herşeyi bulabileceğiniz bir yerdir. LSI Londra şehrin merkezinde üniversitelere ve modern eğlence bölgesi SOHO’ya yakın olmakla beraber barlar, kafeler, ve canlı öğrenci nüfusuna hizmet veren publarla dolu bir yerdir. Modern ve rahat olan bu dil okulu ücretsiz internet erişimi ve çok çeşitli bireysel çalışma materyallerine sahiptir.

Çok çeşitli ve dopdolu aktivite programı olarak restoranları, pubları, tiyatroları gezme ve Edinburg’a, Oxford’a  ve Stonehenge’e düzenlenen gezilerle öğrencilere İngiltere’nin ve Londra’nın en iyisini sunmaktadır.

Konaklama seçenekleri olarak öğrencilere 3 farklı seçenek sunulmaktadır. Aile yanı konaklamalarda tek kişilik veya çift kişilik odalar mevcuttur. Yurt Konaklamalarda tek kişilik ve çift kişilik (yemeksiz) odalar mevcut olmakla beraber çift kişilik odada özel banyo mevcuttur. Daire Paylaşımlı Konaklamalar ise yemeksiz olmak üzere tek ve çift kişilik odalar mevcuttur.

Yer Alan Programlar

 • Genel Kurslar (Standart 18, Standart 20, Yoğun 30, Öğleden Sonra Kursu, Artı Kurslar ve İş İngilizcesi).
 • Cambridge Sınavı Kursları (Advance CAE, First Certificate FCE, Bilgisayar tabanlı test).
 • IELTS, İbt, TOEFL & TOEIC Sınavlarına Hazırlık.
 • Akademik Amaçlar için İngilizce
 • Üniversite Hazırlık
 • Birebir 9 Günlük Mini Grup Kursları

LSI Londra Hampstead Dil Okulu

Keşfedilmek için bekleyen Hamstead cazibeli ve çekici bir semttir. Yıllardır bir çok yazara, ünlüye, ve oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. Burada Freud Müzesi’ni ve şair John Keats’ın evini ziyaret etme fırsatınız olacaktır. Hemen hemen 320 dönümlük kırsal alan Hampstead Parkı, okula yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Hampstead şehir merkezinden 5 km uzaklıkta olan bir yerleşim alanında olduğundan, öğrenciler civarda bulunan konaklama seçeneklerinden faydalanabilir ve Londra’nın görülmesi gereken yerlere ulaşım oldukça basittir. Okul, güzel bahçesi, masa tenisi odası, dil laboratuarı, ücretsiz internet erişimi, öğrenci salonu ve işitsel-görsel çalışma kaynakları olan kütüphanesiyle büyük Victoria tarzı bir binada yer almaktadır.

Okulun büyük bahçesinde spor aktiviteleri ve barbekü partileri düzenlenmektedir. Müzikaller, kulüpler, publar ve haftasonu gezileri de aktiviteler içerisinde yer almaktadır. Londra’nın en popüler pazarlarından olan Camden Lcok Market, yakın mesafededir.

Konaklama seçenekleri olarak öğrencilere 3 farklı seçenek sunulmaktadır. Aile yanı konaklamalarda tek kişilik veya çift kişilik odalar mevcuttur. Yurt Konaklamalarda tek kişilik (yemeksiz) odalar mevcut olmakla beraber özel banyo mevcuttur. Daire Paylaşımlı Konaklamalar da ise yemeksiz olmak üzere tek ve çift kişilik odalar mevcuttur.

Yer Alan Programlar

 • Genel Kurslar (Standart 18, Standart 20, Yoğun 30, Öğleden Sonra Kursu, Artı Kurslar ve İş İngilizcesi).
 • Cambridge Sınavı Kursları (Proficiency, Advance CAE, First Certificate FCE, Bilgisayar tabanlı test).
 • IELTS, İbt, TOEFL & TOEIC Sınavlarına Hazırlık.
 • Akademik Amaçlar için İngilizce
 • Üniversite Hazırlık
 • Birebir Kurslar

LSI Londra Hampstead Dil Okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. LSI Londra Hampstead Dil Okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

 • ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU