Sprachcaffe GEOS Language Academy Calgary

GEOS Dil Okulları Kanada’nın akreditasyon kurumu tarafından onaylıdır. GEOS bünyesindeki eğitimler eğitimi verilen dili ana dili olarak bilen kişiler tarafından verilmektedir.

Calgary hızlı büyüyen ve gelişen bir şehir olmasına rağmen şehrin hareketliliğinden kaçmak isteyenlere Rocky Dağları gibi seçenekler sunmaktadır.  Kasabalarıysa oldukça misafirperverdir. Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz restoran ve alışveriş marketlerineyse birkaç dakika uzaklıktadır.

GEOS Calgary merkezindeki okul, tam donanımlı 9 sınıf, internet bağlantısına sahip 6 bilgisayar, öğrenci alanı ve etkinlik odasından oluşmaktadır.

Programlar

Genel ingilizce Programı : 2-50 hafta arasında değişen programda haftada 20 ders verilmektedir. Gramer, kelime bilgisi, telaffuz, konuşma, dinleme, yazma gibi konulara odaklanılmaktadır.

TOEFL IBT Hazırlık Programı : Kanada ya da Amerika’da eğitim görmeyi planlayan ya da TOEFL sınavına girmesi gereken kişilere yönelik olarak hazırlanmıştır.

Konaklama ve Ek Ücretler

GEOS Calgary, öğrencilerine aile yanı ve yurt olmak üzere iki farklı konaklama imkanı sunmaktadır. Öğrencilere tek kişilik bir oda ve yarım pansiyon hizmet sağlanır.

Havaalanı karşılaması ve kurs materyalleri ek ücrete tabidir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU