Sprachcaffe GEOS Language Academy Ottawa

GEOS Dil Okulları Kanada’nın akreditasyon kurumu tarafından onaylıdır. GEOS bünyesindeki eğitimler eğitimi verilen dili ana dili olarak bilen kişiler tarafından verilmektedir.

Ottawa oldukça güvenli, güzel ve tarihi bir şehirdir. Leziz bir mutfağa ve hareketli bir gece yaşantısına sahiptir. Doğayı, kültürleri ve macerayı sevenler için Ottawa ideal bir merkezdir. Okul, dükkanların, restoranların ve bir çok turistik mekanın 5 dakika uzaklığındadır.

Kurumun Ottowa’daki okulu tam donanımlı 11 sınıf, tam donanımlı 8 sınıfa, internet bağlantısına sahip 8 bilgisayara, öğrenci alanı ve mutfağa sahiptir.

Programlar

Genel ingilizce Programı : 2-50 hafta arasında değişen programda haftada 20 ders verilmektedir. Gramer, kelime bilgisi, telaffuz, konuşma, dinleme, yazma gibi konulara odaklanılmaktadır.

TOEFL IBT Hazırlık Programı : Kanada ya da Amerika’da eğitim görmeyi planlayan ya da TOEFL sınavına girmesi gereken kişilere yönelik olarak hazırlanmıştır.

Konaklama ve Ek ücretler

GEOS Calgary, öğrencilerine aile yanı ve yurt olmak üzere iki farklı konaklama imkanı sunmaktadır. Öğrencilere tek kişilik bir oda ve yarım pansiyon hizmet sağlanır.

Havaalanı karşılaması ve kurs materyalleri ek ücrete tabidir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU