Sprachcaffe GEOS Language Academy Victoria

GEOS Dil Okulları Kanada’nın akreditasyon kurumu tarafından onaylıdır. GEOS bünyesindeki eğitimler  eğitimi verilen dili ana dili olarak bilen kişiler tarafından verilmektedir.

Victoria, bahçeleri, denizi, çam ağaçları ve çam karla kaplı dağlarıyla göze ve gönle hitap eden bir şehirdir. Okul bütün otobüs ve tren istasyonlarına yakındır. Popüler yerlereyse yürüme mesafesindedir.

Kurumun Victoria’daki okulu, tam donanımlı 13 sınıf, tam donanımlı 10 sınıfa, internet bağlantısına sahip 8 bilgisayara, mikrodalga fırın, içecek makineleri gibi olanaklara sahiptir.

Programlar

Genel ingilizce Programı : 2-50 hafta arasında değişen programda haftada 20 ders verilmektedir. Gramer, kelime bilgisi, telaffuz, konuşma, dinleme, yazma gibi konulara odaklanılmaktadır.

TOEFL IBT Hazırlık Programı : Kanada ya da Amerika’da eğitim görmeyi planlayan ya da TOEFL sınavına girmesi gereken kişilere yönelik olarak hazırlanmıştır.

Konaklama ve Ek Ücretler

GEOS Calgary, öğrencilerine aile yanı ve yurt olmak üzere iki farklı konaklama imkanı sunmaktadır. Öğrencilere tek kişilik bir oda ve yarım pansiyon hizmet sağlanır.

Havaalanı karşılaması ve kurs materyalleri ek ücrete tabidir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU