Surfer Paradise Dil Okulları Avustralya

Şehir Queensland Eyaletinin güneyinde yer alan güzel bir sahil şehridir.Akarsu ve kanal sistemler ile en önemli turizm merkezidir. Gold Cost Brisbane şehrine 94 km uzaklıktadır. Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir. Sörfçülerin Cenneti olarak da bilinen Gold Coast bölgesi,  Avustralya’nın eşsiz yerlerinden birisidir. Dünyanın her tarafından gelen ziyaretçileri ile, okyanusa olan kıyısındaki bembeyaz kumsallarıyla her yıl binlerce insanı ağırlayan bu mükemmel Avustralya şehri, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için de kültürün beşiği olarak ideal bir ortam sunmaktadır.
Suffer Paradise Dil Okulu, bu muhteşem şehrin merkezinde bulunan Martin College ile paylaştığı ortak kampüsünde eğitim faaliyetlerini yürütmektedir. Ortak kampüsün sağladığı tüm imkanları kullanan bu dil okulu, öğrencilerine sunduğu aktiviteler ile ve gezi programlarıyla da tercih edilen bir okuldur. Aynı zamanda kampüsteki diğer öğrenciler ile de bir arada olan öğrenciler daha sosyal bir ortamda, daha rahat pratik yapabilme imkanına bulabilmektedirler.

Deneyimli eğitim kadrosu, samimi ortamıyla öğrencilerine rahat ve bir okadar da kaliteli bir eğitim sunan bu dil okulu, teknolojik metaryellerle de dersler vermektedir. Öğrencilere yaptığı seviye tespit sınavlarıyla bilgi düzeylerini belirleyen bu dil okulu, her seviyeye uygun bir eğitim programı düzenlemektedir. Aynı zamanda üniversite eğitim danışmanlığı da yapan bu dil okulun da hazırlık kursları, IELTS sınavı, genel ve yoğun İngilizce eğitim programları, akademik ingilizce ve mesleki ingilizce dersleri okutulan müfredatlardır.

Konaklama konusunda da öğrencilerine bir çok alternatif sunan Embassy English Surfers Paradise Dil Okulu, aile yanında konaklama seçeneğiyle beraber öğrencilerine pansiyon, hotel veya paylaşımlı daireler de kalma seçeneklerini de sunmaktadır. Birçok öğrenci hem kültürü daha yakından tanımak için hem de dil pratiklerini gündelik hayata daha rahat taşıyabilmek adına aile yanında konaklama seçeneğini tercih etse de, kimi öğrenciler aile yanında kalmak yerine diğer seçenekleri değerlendirmektedirler.

Hem ingilizce öğrenirken hem de sörf eğitimi alabileceğiniz muhteşem bir yer olmakla beraber okulun öğrenciler sunduğu imkanlar şöyledir;

 • Bilgisayar odaları
 • Öğrenci odaları
 • İş bulma konusunda yardımcı ofisler
 • Denize yakınlık
 • Akıllı tahtalar
 • Üniversite başvuru merkezi

Yer Alan Programlar

 • Genel İngilizce
 • IELTS Hazırlık programı
 • İş için İngilizce
 • Cambridge Hazırlık programı
 • Birebir İngilizce
 • Akademik İngilizce

Suffer Paradise dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Embassy CES İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

 • ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.