Sydney Dil Okulları Avustralya

Avustralya’nın en büyük finans merkezi olan Sydney baş döndürücü gökdelenleri, muhteşem alışveriş merkezleri ve dost canlısı insanlarıyla harika bir şehirdir. Ayrıca Sydney kaliteli dil okullarıyla ünlü bir şehir olmaktadır.Sydney’de bulunan ILSC, AIPE, Eurocenters, Global Village, Kaplan International College, Sprachcaffe, Embassy CES, ELS ve International House gibi bir çok dil okulları seçeneği bulunmaktadır.  Sdyney’in dil okulu fiyatları ortalama 374AU$ olup seçilen dil kursuna göre değişiklik göstermektedir.Konaklama fiyatları ise haftalık 276AU$ olup konaklama tipine ve merkeze olan uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir.

Avustralya’da dil okullarının standartları devlet tarafından sürekli kontrol edilmektedir. Dil okulları, her öğrencinin seviyesine ve hedefine göre genel, akademik ve de iş İngilizcesi programları gibi kurslar sunmaktadır.Sydney’de en az 12 hafta giden bir öğrencinin haftada 20 saat çalışma izni bulunmakta ve öğrenciler çalışarak saatte ortalama 15-20 AUD kazanabilmektedir.3 ay ve daha kısa süreli dil kursuna gitmek isteyen kişiler için ise turist vizesi yeterli olacaktır.Kısa süreli vize ile giden öğrenci Avustralya’da iken  turist vizesini öğrenci vizesine çevrilmesi izin verilmemektedir. Eğer 3 ay süreden daha fazla gidecekseniz ancak bu şekilde öğrenci vizesi alıp oturum sağlayacağınızı bilmenizi isteriz. Şehir olarak Sydney çok eğlenceli bir yerdir. Gece hayatı, Plajları, Dağları,Opera Binası, Liman Köprüsü, Parkları, Bahçeleri, Manzaraları, Ünlü lokasyonları ve insanlarıyla sizlere eşsiz bir tecrübe katacaktır. Plajları,kozmopolit ve lezzetli mutfağı, sıra dışı yapıları, İngiliz ve Amerikan etkilerini taşıyan mimarisi ve sıcakkanlı insanlarıyla Sydney’de dil eğitimi almak isteyenlere aynı zamanda unutulmaz bir tecrübe yaşatacaktır. Türkiye’ye 20 saat uçuş mesafesinde bulunan Sydney, uzak olduğu için İngiltere gibi Türk nüfusuna sahip değildir. Bu yüzden dil eğitimini Sydney’de almak isteyen öğrenciler daha avantajlı durumdalardır. Sydney’de dil eğitimi için vereceğiniz maddi ve manevi emek fazlasıyla değecektir.

Neden Kaplan Sydney dil okulunu seçmelisiniz? 

Avustralya’nın en kalabalık şehri Sydney’de Kaplan okullarında İngilizce kurslarına katılın. Ayrıca, ünlü Sydney Limanı ve Opera Binası da burada yer alır. Sydney, birçok bar, kafe ve restoranları ile birlikte çok sayıda plajı ve canlı gece hayatının tam ortasında yer alır.

 • Standartların üstündeki okulunuzda yerinizi alın ve kozmopolit ve modern bir şehrin merkezinde olmanın nimetlerinden faydalanırken modern multimedya imkanlarının da tadını çıkarın.
 • IELTS veya Cambridge sınavı hazırlık kurslarına ya da yoğun İş İngilizcesi veya esnek süreli genel İngilizce programlarımızdan birine katılın. Akademik anlamda İngilizce’nizi geliştirmek için Akademik Amaçlı İngilizce kursuda inceleyebilirsiniz.
 • Sydney City okuluna sadece yürüme mesafesinde popüler bir lokasyonda yer alan misafirevinde veya yurtta kalabilirsiniz.

KAPLAN dil okulu, Sydney dil okulu fiyatları

 • 25 ders-haftada 21 saat- yoğun İngilizce fiyatı : 7290au$
 • Kayıt ücreti: 230au$
 • Ders kitap materyal ücreti: 300au$
 • Zorunlu OSHC Sigorta-6ay için: 336au$
 • 1ay yurt konaklama/yemeksiz: 1120au$
 • Konaklama kayıt ücreti: 250au$
 • TOPLAM 9526AU$ (26,634TL)
Avustralya vizesi koşulları gereğince vize başvurunuz esnasında sizin veya ailenizin banka hesabınızda minimum 55binTL beyan etme zorunlulugunuz vardır. Diğer genel giderleriniz şu şekildedir:
 • Uçak bileti : 3000TL
 • Vize ücreti: 550aud
 • Yeminli tercüme : 300TL
 • TOPLAM : 5000TL

Avustralya’ya öğrenci vizesiyle gidebilmek için öğrencilerin aşağıdaki şartları yerine getirmesi gerekmektedir.

 • Dil eğitimi sunan kurumların,  ELICOS, NEAS, English Avustralya gibi derneklere üye olmalarına dikkat edilmelidir.
 • Avustralya dil eğitimi için gidebilmek için haftada en az 20 saat eğitim veren bir dil okuluna kayıt olmanız gerekmektedir.
 • Dil eğitimi için en fazla 50 haftalık bir kursa kayıt olabilirsiniz, bu eğitim süresi yetmezse Avustralya içinde uzatılabilir ancak ilk başvuruda 50 haftanın üzerine çıkılamaz.
 • Turist vizesiyle eğitim alacaklara çalışma izni verilmez.
 • 12 Haftaya kadar turist vizesiyle eğitim alınabilmektedir. Yaz tatilinde gitmeyi düşünen öğrencilere için idealdir.
 • Öğrenci vizesiyle gittiğiniz hiçbir süre şartına bağlı olmadan çalışma izniniz  verilecektir.
 • Dil eğitiminden sonra diploma programına veya üniversiteye geçiş yapılabilir.
 • Avustralya’da dil eğitiminden sonra herhangi bir eğitim daha düşünüyorsanız kesinlikle paket eğitim vizesiyle gitmeniz daha avantajlı olacaktır.
 • Paket eğitimle, toplam eğitim süreniz kadar vize alırsınız.
 • Avustralya’ya dil eğitim vizesine başvurduğunuz takdirde vizeye başvurusundan önce 3 ay para bekletme koşulu uygulanır.
 • Avustralya vize başvurusunda gösterilmesi gereken para miktarı şöyle hesaplanır: eğitim+ yaşam giderleri (yıllık 18.610 AUD)+ gidiş-dönüş uçak bileti(2000 AUD)

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

Sydney dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için Bilgi istek formunu doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Avustralya İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.