Brisbane Dil Okulları Avustralya

Brisbane Avustralya’nın başkenti olmakla beraber en kalabalık şehridir.Bu şehir bir çok sportif ve kültürel organizasyonlara ev sahipliği yapmıştır. Avustralya’nın üçüncü en büyük şehri olan Brisbane, uluslararası öğrenciler için samimi ve hareketli bir yerdir. Şehir; yemek, kültür, etkinlik ve hareket dolu bir hazine sandığı gibidir.Singapore ve Sydney arasında ki en büyük ekonomiye sahiptir.Brisbane Sydney şehrine 919 km uzaklıkta bulunmaktadır.Brisbane’de bulunan Embassy English Brisbane,LSI Brisbane,BROWNS Brisbane Campus gibi dil okullarına sahiptir.

Brisbane’de dil okulu fiyatları seçilem dil okuluna göre farklılık göstermekte olup ortalama 366AU$’dır.Konaklama fiyatları ise konaklama tipine ve merkeze yakınlığa göre değişmekle birlikte haftalık ortalama 315AU$’dır.

Brisbane’de bulunan Avustralya Hayvanat Bahçesi, hiçbir yerde bulamayacağınız deneyimler sunan tutkulu çevrecilerden oluşan bir ekiptir. Bir koalayı kucaklayabilir, Asya filini elinizle besleyebilir, Sumatra kaplanı ile yürüyüp  bir timsahın havuzunda öğle yemeği yiyişini izleyebilirsiniz. Avustralya Hayvanat Bahçesi, çevreci yaklaşımı yayan vahşi yaşam deneyimi sunmaktadır.

Brisbane Yaşam Tarzı ve Kültürel Merkezi: Brisbane Nehri’nin güney kıyıları; uluslararası sanat sergileri ve müzikal tiyatrolarını gezebileceğiniz, şehrin hareketli kültürünün ev sahipliğini yapmaktadır. Güney kıyısı ise yerel halk ve ziyaretçilere suni plajda, piknik, parklarda yürüyüş ve dinlenme imkanları sunmaktadır.

Plajlar: Güneş, kum ve söf Queensland hayatının vazgeçilmezleri arasındadır. Birsbane’den sadece bir saat uzaklıktaki Gold Coast, güneşin getirdiği tüm eğlencelerin merkezi halindedir.Eğlence parkları, sörf cenneti, zarif alışveriş ve yemek, güzel milli parklar, heyecanlı gece hayatı vb.

Brisbane, Avustralya’daki en güzel mutfaklardan bazılarına sahiptir olmakla beraber çok çeşitli etnik ve yerel restoran bulunmaktadır.

Queensland’ın popüler olmasının temel sebeplerinden birisi de iklimidir. Townsville gibi muhteşem yerler reklamlarını yaparlarken “yılda 300 gün güneş ışığı” ibaresini yineleyip durmaktadırlar. Queensland’ın iklimi güneyde astropikal olmakla birlikte kuzeye doğru gidildikçe de tropikal olmaktadır. Tüm tropik iklimlerde olduğu gibi yazın yağış almaktadır. Bu yağışlı aylar Ekim ya da Kasım’dan Mart’a kadar ki dönem kuzeyde daha belirgin olmaktadır. Kuzeyde bazen yağışlı mevsim çok şiddetli fırtınaları da beraberinde getirmektedir. Brisbane civarında Ocak en yağışlı ay olup kasırga sezonunu da beraberinde getirmektedir. Queensland’in içlerindeki Charville bölgesi sık sellere maruz kalmakta ve diğer bölgelerde kuraklık çekilmektedir.
Darwin ekvatora çok daha yakın olmasıyla birlikte Brisbane Avustralya’nın en güneşli başkentidir. Günlük ortalama 7,5 saat güneş almaktadır. Yazın yüksek nem olup Barcoo Buster ( eyaletin güneyini serinleten bir batı rüzgarı) gibi meltemlerle iş normale dönmektedir. Tişörtlerinizi ve şortlarınızı katlarken bir tane de yanınıza yağmurluk almayı unutmayın. Sahile yakın olan Tully senelik 4m’lik yağış ortalamasıyla Avustralya’nın şampiyonudur.

Bribane dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Embassy CES İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

  • ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.