Perth Dil Okulları Avustralya

Avustralya’nın en kalabalık dördüncü şehri olan Perth Batı Avustralya’nın başkenti ve en büyük şehridir. Aynı zamanda bu eyaletin başkenti de olan bu şehirde 2012 yılından beri yaklaşık 2 milyon nüfusu vardır. Perth, Melbourne’e 2721 km, ve Sydney’e 3288 km uzaklıktadır. Dünyadaki en soyutlanmış şehirlerden birisi olan Perth, 1960’lı yıllarda buraya gelen ilk Avrupalıların nehirde gördükleri siyah kuğular sayesinde Kuğu Nehri olarak isimlendirilen nehrin kenarında kurulmuştur. Eyaletin Anayasa Mahkemesi, Parlemento Binası ve Valilik burada yer almaktadır. Perth dünyada ışık şehri olarak bilinmektedir.Perth şehrinde Navitas English, Kaplan International Colleges, Cambridge International College gibi en iyi dil okulları bulunmaktadır.

Economist Intelligence Unit tarafından 2012 Ağustos ayında yapılan oylamada dünyanın yaşamaya en uygun 9. şehri seçilmiştir. Perth diğer büyük şehirlerden uzakta bulunmakla birlikte 100.000 kişiden fazla nüfusa sahip en yakın şehir 2000 kilometreden daha uzak mesafede bulunmaktadır. Swan River nehri üzerinde ve Hint Okyanusu kıyısında bulunan Perth’de yaz ayları sıcak ve kış ayları ise oldukça yağışlı geçmektedir. Şehrin ekonomisi büyük çoğunlukla hizmet sektörüne ve gemi yapımına dayanmaktadır.

Perth öğrencilerin çok tercih ettiği diğer şehirlerden birisidir. Burada yaşam masraflarının diğer şehirlere nazaran daha düşük olması ve iş olanaklarının fazlalığı, eğitim boyunca çalışmayı hedefleyen öğrencilerin şehre olan ilgisini arttırmaktadır. Gelişen sanayinin merkezi olmasıyla birlikte çok güzel parklar, plajları, gündüz ve gece etkinlikleriyle çok seveceğiniz bir şehirdir. Avustralya’nın doğusundaki şehirlere kıyasla oldukça daha izole bir şehir olmasına karşın Perth kültür ve sanat açısından zengin bir şehirdir. Art Gallery of Western Australia ve Perth Institute of Contemporary Arts şehrin ilgi çeken müzelerindendir.

Perth’de dil okulu fiyatları seçilen dil okuluna göre farklılık göstermekte olup ortalama 352AU$’dır.Konaklama fiyatları ise konaklama tipine ve merkeze yakınlığa göre değişmekle birlikte haftalık ortalama 432AU$’dır.

Perth eğlenmeyi seven genç ve dinamik bir topluluğa sahiptir. İnsanlarla tanışmanın en iyi yolu jogging yapmak, plajlarda takılmak ya da en moda puba gidip içmekten geçmektedir. Yazın pazar içki seansları belki de kıtanın en iyilerinden olup bir parkta veya bahçede oturup Swan birasını içerken bütün öğleden sonra yerel gurupları veya başka müzisyenleri dinleyebilir ve civardaki insanlarla tanışabilirsiniz.Bir çok organize spor faaliyetine ( rüzgar sörfünden yürüyüşe kadar ) katılabilirsiniz.

Kasım ayından Mart’ın sonuna kadar süren yaz ayları genellikle sıcak ve kurak olmakla birlikte yılın en sıcak ayı genellikle Şubat ayı olmaktadır. Kış ayları ise serin ve nemlidir.

Perth şehrinde ulaşım Avustralya’nın genelinde olduğu gibi bu şehirde de gelişmiş durumundadır.Şehir içi ulaşım tren,otobüs,taksi ve bisiklet ile sağlanmaktadır.

Perth dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Embassy CES İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

  • ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.