Gold Coast Dil Okulları Avustralya

Şehir Queensland Eyaletinin güneyinde yer alan güzel bir sahil şehridir.Akarsu ve kanal sistemler ile en önemli turizm merkezidir.Gold Cost Brisbane şehrine 94 km uzaklıktadır.Gold Coast şehrinin nüfusu 591,473 (2010).

Şehir yarı tropik nemli iklimin şeklindedir. Aralık ayından Şubat ayı sonuna kadar süren yaz aylarında oldukça sıcak olan hava, kış aylarında serin ve yağışlı olmaktadır. Yıllık ortalama sıcaklık 17 – 25°C  derece arasındadır. Gold Coast’ta yılda yaklaşık 300 gün güneş ışığı görülmektedir.

Gold Cost’ta dil okulu fiyatları seçilen dil okuluna göre farklılık göstermekte olup ortalama 403AU$’dır.Konaklama fiyatları ise konaklama tipine ve merkeze yakınlığa göre değişmekle birlikte haftalık ortalama 418AU$’dır.,

Yaz aylarında hava sıcak olduğundan hafif giysiler, kış aylarında ise yağış da göz önünde bulundurularak yağmurluk tercih edilmelidir. Bazı restoran ve gece kulüplerinin kıyafet kuralı olduğu için bavulunuzda bir ya da iki adet resmi kıyafete yer vermeniz faydanıza olacaktır. Muhteşem plajlarda güneşlenirken, güneş yanmalarını önlemek için güneş yağı ve havanın kuruluğundan kaynaklanan rahatsızlıkları gidermek için nemlendirici krem bulundurmanız önerilir.

Şehrin güney ucundaki Coolangatta bulunmakta olan havalimanı iç hatlar servisi sunmaktadır. Uluslararası uçuşlar Brisbane havalimanından yapılmakta olup ve bu uçuşlarda genelde Gold Coast’a servis imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda Brisbane’den kalkıp, Beenleigh ve Helensvale’den geçerek Gold Coast’a ulaşan trenler de mevcuttur. Şehirler arası otobüsler de Brisbane ve Gold Coast arasında ulaşımı sağlarken, Gold Coast içerisinde ulaşım ise otobüslerle sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra taksi servisi de mevcuttur.

Surfers Paradise, Uzun zamandır sadece Gold Coast’un değil, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden olan Surfers Paradise, eğlence parkları, altın rengi kumsalları, restoranları ve deniz sporu imkanlarıyla ziyaretçilerin ilgilerini çekmektedir.

Broadbeach, Surfers Paradise’ın güneyinde bununan Broadbeach, Gold Coast’un yeni kozmopolit merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Şehrin en iyi ve güzel restoranları ve gece hayatının kalbi olan güzel gece kulüpleri ve kumarhaneleri Broadbeach’te bulunmaktadır.

Southern Gold Coast, Surfers Paradise, Southern Gold Coast ve Broadbeach’e göre daha sakin bir yerdir olmakla beraber Burleigh Heads, Popüler plaj olan Mermaid Beach, Currumbin ve Coolangatta Southern Gold Coast’ta bulunmaktadır. Neredeyse bütün plajlarda bulunan büyük palmiye ağaçları, aynı zamanda dinlenmek için mükemmel gölge alanları sunmaktadır. Aynı zamanda Gold Coast’un en iyi saklanmış sırları olarak kabul edilen Rainbow ve Greenmount körfezi de görülmesi gereken yerlerdendir.

Gold Coast dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Embassy CES İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

  • ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.