Cambridge International Dil Okulları Avustralya

Geniş öğrenci topluluğu olup kaliteli ingilizce dili ve Yükseköğretim kursları sunan çok sektörlü bir okuldur.Melbourne ve Perth kampüsleri vardır. 2 kampüste merkezi iş bölgelerine oldukça yakındır.En iyi eğitimi almak isteyen kişiler için oldukça iyi bir yerdir.Öğretmenler ve öğretim elemanları sektörde ki deneyimlerine göre özenle seçilmektedir.

Cambridge İngilizce, İngilizce öğrenmenize ve İngilizce dil becerilerini kanıtlamanıza yardımcı olur. Cambridge İngilizce sınavına hazırlanmak, size dünyanın her yerinden insanlarla iletişim kurma konusunda güven ve beceriler kazandıracaktır. 20.000’in üzerinde kuruluş, Deloitte, Volkswagen, McGill University Canada ve Göçmenlik Yeni Zelanda gibi önde gelen şirketler, üniversiteler ve bakanlıklar da dahil olmak üzere dünya çapındaki şirketler sertifikalarımızı kabul etmektedir.

Küçük üniversite şehri olan Cambridge’de görülmesi gerekilen yerlerden bazıları, her zaman dünyanın en iyi 5 üniversitesi arasında yer alan ve kendisine bağlı 31 kolejden oluşan Cambridge Üniversitesi’dir.Yüzyıllar öncesinden beri gelen görkemli yapısıyla hayran kalacağınız yapılardan birisi, 98 yılda yapılan King’s College olacaktır. Görülecek diğer kolejleri Emmanuel, Darwin, Trinity, Jesus, Churchill ve Wolfson College olarak sayabiliriz. Cambridge merkezinde sayıları fazla olmasada 3-4 tane club tarzı mekan bulunmaktadır. Öğrenciler genelde publarda eğlenerek zaman harcarlar. Botonik Bahçesi, Fitzwilliam müzesi, Cambridge Castle, Cambridge Üniversitesi, Museum of Classical Archaelogy, Cambridge University Museum of Zoology, Ely Cathedral ve Cambridge Museum of Technology mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler arasındadır. Bu dil okulunda en popüler aktivitelerden biri de Punting’dir! Şehrin içinden geçen nehirde,kiralanan kanolarda güzel bir havada nehir turu yapmanın keyfini çıkarmalı bir yandan da şehrin tarihini İngiliz rehberinizden dinlemelisiniz.

Güzel bir üniversite şehrinde İngilizce öğrenirken, dünyanın en iyi 5 üniversitesi arasında yer alan Cambridge Üniversitesi’ni tüm şehirde hissedeceksiniz. İngilizce dil eğitimi için Cambridge Dil Okulları kalitesi ile de en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Cambridge International Dil Okullarında Yer Alan programlar

  • Genel İngilizce
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • Akademik İngilizce

Cambridge dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Embassy CES İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.