Embassy English Dil Okulları Avustralya

40 yıldır eğitim veren Embassy Dil Okulu, Amerika, İngiltere, İskoçya, İrlanda, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da da merkezleri bulunmaktadır. Oldukça güçlü ve köklü bir eğitim kurumu olup dünya çapında 120’den fazla ülkeden katılımcıya uluslararası standartlarında eğitim vermektedir. Embassy English Avustralya’da muhteşem lokasyonlarda hizmet vermektedir.Öğrenciler okul dışı aktivitelerle de kendilerini rahat hissetmektedir.

İngilice öğrenmenin bir çok değişik yönleri vardır, ancak ilgili ülkeden alacağınız eğitimden daha iyisi yoktur. Bu nedenle 40 yıldır Embassy English profesyonel kadrosuyla , İngilizcenin ana dil olduğu ülkelerde kursları ile hizmet vermektedir.

 1. 40 yıllık tecrübe
 2. Yüksek öneri oranı:Öğrencilerimizin %80’i Embassy English’i tercih etmektedir.
 3. Son Teknoloji:Embassy English İngilizce konusunda son teknolojiye sahiptir, öğretmenlerin de son teknolojiyi kullanmada yeterli teknik ve bilgi donanıma sahiptir.
 4. Akıllı Eğitim Modeli:Online platformdan derslere,ev ödevlerine ve öğrenim materyallerine ulaşabilirsiniz.
 5. Pratik İngilizce Öğretimi:İngilizcenin pratik, günlük kullanımı, etkili dil bilgisi ve söz dağarcığı teknikleri ile ilgili aktarımı
 6. Ödüllü Okullar:Embassy English’e ait tüm okullar düzenli olarak incelemelerden, denetimlerden ve değerlendirmelerden geçmektedir. Language Travel Magazine tarafından 2007, 2008, 2010 ve 2012 yıllarında yılın zincir dil okulu seçilmiştir.
 7. Sosyal Aktivite Programları:Sadece okulda eğitime değil, okul dışında da Embassy English ile aktivitelere katılabilirsiniz.
 8. Uluslararası Karma Ortam:Her yıl dünyanın bir çok yerinden binlerce öğrenci Embassy English’i tercih etmektedir.

Ödüller
Study Travel Magazine – En İyi Dil Okulu (2007, 2008, 2010 ve 2012)

Tanıyan Kurumlar
English UK (İngiltere)
British Council (İngiltere)
English Australia Colleges (Avustralya)
Languages Canada (Kanada)
ACCET (Amerika)
AAIEP USA/English USA (Amerika)
NZQA (Yeni Zelanda)
NYSED.gov (Amerika)
NEAS (Avustralya)

Embassy English Dil Okullarının Yer Alan Programlar

 • Genel İngilizce
 • Uzun Dönem (Akademik) İngilizce
 • IELTS, TOEFL TOEIC, Cambridge ESOL sınavlarına hazırlık
 • Yaz Okulları

Embassy English dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Embassy CES İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

 • ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.