Global Village Dil Okulları Avustralya

Ciddi Eğitim ve Hakiki eğlence düşüncesini barındıran eşşiz bir dil okuludur.Tüm seviyelerde ingilizce eğitimi sunan bunun yanı sıra TOELF, IELTS, Cambridge gibi sınavlara hazırlık, yaz okulları ve öğretmenlere yönelik programlarda mevcuttur.

Global Village İngilizce Merkezleri’nin ilkokulu 1979 yılında kurulmuştur. Şu anda Kanada’da –Toronto, Vancouver, Victoria, Calgary- dört ve Hawaii, ABD’de bir okulumuz bulunmaktadır. Okullarımızın kendine has özellikleri vardır, fakat ortak bir İngilizce eğitim felsefesini paylaşmaktadırlar “Gerçek Öğrenme, Gerçek Eğlence!” Öğrencilerimiz günden güne seviyelerini ve akademik İngilizcelerini geliştirirken onları çeşitli etkinliklere katılmaları için teşvik ediyoruz.

Global village genel ingilizce

İster tam başlangıç seviyesinde olun ya da ileri düzey İngilizce konuşuyor olun, bu kapsamlı kurs size bir sonraki yeterlilik seviyesine geçmeniz için gerekli becerileri ve güveni kazandıracak.

Genel İngilizce:

  • Pratik dil bilgisi kalıpları bilginizi geliştirecek
  • Konuşma, dinleme ve diyalog becerilerinizi arttıracak
  • Değişik ortamlarda İngilizce kullanmanız için özgüveninizi oluşturacaktır
  • Kelime bilginizi arttıracak ve telaffuz becerilerinizi geliştirecek

İŞ İNGİLİZCESİ

İş dünyasında, İngilizce becerileri küresel iletişimin anahtarı haline gelmiştir. Uluslararası iş dünyasında bir kariyere yeni başlamış olan ya da sahip olmak isteyen öğrenciler için, işletme iletişimine hakim olmak gerekmektedir. GV kurs türüne bağlı olarak, tam zamanlı, yarı zamanlı ya da isteğe bağlı olmak üzere bir çok iş kurs seçenekleri sunmaktadır.

AKADEMİK İNGİLİZCE

Global Village öğrencilere üniversiteye giriş ve yükseköğrenim programlarından mezun olabilmeleri için beceriler kazanmalarını sağlar. Öğrencilerin yalnızca ihtiyacı olanlara çalışmasını sağlamak için her bir Global Village merkezinde ayrıntılı ihtiyaç değerlendirmeleri yapılmaktadır.

Global Vizyon SINAVLARA HAZIRLIK

Bu yoğunlaştırılmış kurslar öğrencileri dünya çapında tanınan çeşitli sınavlara hazırlamaktadır. İleri düzeyde eğitimli personelleri, kendilerini sizin ilerlemeniz için gerekli belgeleri almanızı sağlayacak puana ulaşmanıza yardım etmeye adamışlardır.

Global Vizyon İş İngilizcesi Kursunda:

  • İşletme kelime bilginiz artar
  • Uluslararası işletme kültürü hakkında bilgi sahibi olursunuz
  • İşletme ortamında interneti nasıl daha etkin kullanabileceğinizi öğrenirsiniz
  • Etkili iş iletişimi becerileri geliştirirsiniz
  • Resmi, profesyonel İngilizce ’ye karşı güveniniz artar

Global Village dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Embassy CES İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

  • ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.