ILSC Montreal Dil Okulu

ILSC dil okulu tüm dünyada 9 farklı şubesi ile öğrencilerine 1991 yılından bu yana eğitim vermektedir. ILSC Kanada’ da ayrıca Fransızca  ​dil eğitimleri de verilmektedir. İlk şubesini Vancouver’ de açan ILSC Kanada dil okulu Kanada’ da Vancouver, Toronto ve Montréal, Amerika’ da San Francisco ve New York, Hindistan’ da New Delhi ve Avustralya’ da Brisbane, Melbourne ve Sydney şubeleri ile hizmet vermektedir. Okulda özellikle Türkçe konuşabilen Kanada’lı danışmanımız bulunmakta ve dosyanızı göçmenlik süreciniz devam edene kadar birebir yürütmekteyiz. ALTO, Accet, Languages Canada, CEA, British Columbia EQA, English USA, ACPET Australia, NEAS Australia, Study Australia, English Australia ve BPPE (Breau for Private Postsecondary Education) üyesidir. 2013 ve 2014 yıllarında üstüsteStudy Travel tarafından en başarılı zincir okul ödüllerini almıştır. ILSC uzun süreli vize alarak ülkeye giriş yapan öğrencilerin eğitim odaklı göçmenlik kapsamında Kanada’ da oturum veya göçmenlik almak istediklerini bilmelerinden ve danışmanımız aracılıgı ile dosyasını takip ettiğinden ülkedeki mevcut 120 Kolejve 57 Üniversite ile birebir çalışmakta ve dil okulu sonrasında tüm öğrencilerimizin kayıt işlemlerini yürütmekte ve takip etmektedir. Okul tamamen akademik olarak eğitimlerini vermektedir. Amerika Menşelidir.

ILSC – International Language School of Canada – Montreal dil okulu

22 yıldır eğitim veren ILSC’ nin 3 büyük şehirde merkezi bulunmaktadır. ILSC’ nin CALPS, ACELP, AILIA, CA, CEC, BCCA ve GWEA akreditasyonları bulunmaktadır. Özel tasarlanmış sınıfları ve  ana dillerinde eğitim veren tecrübeli öğretmenleri bulunmaktadır.

ILSC Montreal ders programları

  • Genel/Yoğun İngilizce Programları : İngilizce eğitimleri sabah saatlerinde başlar. Haftalık 24 saat ders alan öğrenciler seviyelerine uygun olarak bir buçuk saat süren derslerden 2 tane ya da 3 saat süren derslerden 1 tane alarak istedikleri alanda uzmanlaşma ve eksik yönlerini geliştirme imkanına sahiptirler.
  • 3 saatlik dersler : TOEFL ya da TOEIC hazırlık, Cambridge sınavlarına hazırlık (FCE, CAE, CPE ve BEC), iletişim, münazara, gazetecilik, medya çalışmaları, yaratıcı İngilizce, drama ile İngilizce, iş İngilizcesi, uluslararası iş pratikleri, pazarlama, reklam ve tasarım, girişimlik gibi derslerdir.
  • 1,5 saatlik dersler : İletişim, dinleme, aksan, kelime bilgisi, okuma, yazma, film ile İngilizce,   sanat ile İngilizce, iş yazışmaları, sunum, iş yeri kültürü, turizm İngilizcesi gibi derslerdir.
  • Genel ingilizce Programı : 2-48 hafta arasında süren eğitimde haftada 24 saat ingilizce eğitim verilmektedir. Programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi gibi derslere önem verilir. Bu programa minimum 16 yaşındaki kişiler katılabilmektedir.
  • Yoğun ingilizce Programı : 1-48 hafta süren eğitimde haftada 30 ders İngilizce dersi verilmektedir. Öğrencilerin daha yoğun bir program alması mümkündür. Bu programa katılabilmek için minimum 17 yaşında olmanız gerekmektedir.

ILSC Montreal Konaklama ve Ek ücretler

ILSC Montreal şubesinde öğrencilerine aile yanı konaklama hizmeti sunmaktadır. Tek kişilik odalarda tam pansiyon ya da yemeksiz olmak üzere 2 alternatif sunulmaktadır. Konaklama ücretleri, konaklayacak kişinin yaşına göre değişmektedir.

Kayıt ücreti, kitaplar, havaalanı karşılama ve konaklama işlem ücreti ayrıca ödenmektedir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU