Navitas Dil Okulları Avustralya

Sydney,Melbourne,Brisbane,Darwin,Manly ve Perth şehirlerinde mevcut olan Navitas uluslararası bir dil okuludur. Avustralya’da 30 dan fazla lokasyonda ve Endonezya,Hindistan,Kanada,ABD,Çin,Birleşik Krallık,Kenya,Sri Lanka,Singapur ve Zambiya’da olmak üzere toplam 59 yurt dışı şubesi bulunmaktadır.

30 yılı aşkın süredir Avustralya’da mültecilere ve göçmen, öğretmenlik eğitimi almak isteyen yerli halkına ve uluslararası öğrencilere ingilizce eğitimi veren saygın bir dil okuludur.

Sosyal Aktivite programları ile dilinizi ve kendinizi rahatça geliştirebileceğiniz harika bir dil kursudur.NAVITAS Avustralya’daki en büyük ve köklü eğitim kurumudur.ACE-Howthorn ve ACL okulları da bu kurumun bir üyesidir.
Navitas dil okulları Avustralya’daki en eski ve en büyük okullarıdır. LTM Star Chain School tarafından 2008 yılında ödüle layık görülmüştür. Farklı milletlerden değişik yaşlarda birçok öğrenci İngilizce eğitimi almaya gelmekte ve hepsi ilk kayıt anında bile kaliteli bir eğitim alacaklarını bilmektedirler. Okulun genel olarak %50 lik kısmını Avrupa’dan gelen öğrenciler, %35’lik kısmını Asyalı öğrenciler geri kalanını ise diğer ülkelerden gelen öğrenciler tarafında oluşturmaktadır.
Eğitim kadrosu etkili, dinamik ve tecrübeli olup öğrencilere İngilizceyi en kısa zamanda en iyi şekilde öğretmeyi çalışmaktadırlar. Diğer okulların aksine, eğitmenlerinin hepsi üniversite mezunu ve hepsi CELTA, DELTA, ESOL ya da ayarında eğitmenlik sertifikalarına sahiptir.

Avustralya, yurtdışında ingilizce dil okuluna gitmek ya da üniversite eğitimi almak isteyen çoğu öğrencinin uzun yıllardır ilk tercihleri arasında bulunan bir ülkedir. Dünya genelinde en refah yaşam şartlarına sahip şehirler listesinde Avustralya şehirleri genellikle ilk üçte yer almaktayken ülke olarak da dünyanın en mutlu ülkesi olarak öne çıkmaktadır. Dost canlısı Avustralya halkı, özellikle yabancı öğrenciler için kendi evinden uzakta eğitim görmek istediklerinde bu ülkeyi tercih etmeleri önemli bir etken olmaktadır. Avustralya, eğitim kalitesi açısından da oldukça tatmin edici bir seçenek olmaktadır.

Avustralya’da yeşil bir çevrenin sardığı canlı şehirleri, Sydney Opera Binası, yağmur ormanları, 19 dünya mirası noktası ve daha çok görülecek yerleri ile oldukça göz kamaştırıcı bir ülkedir. Bu cezbedici özellikleriyle birlikte dünyanın pek çok farklı ülkesinden öğrencileri ağırlayan ülkeye giden öğrenciler birçok farklı kültüre sahip insanları etkileşim haline geçme şansı yakalayabilmektedirler. Avustralya, gerek dil okulları gerekse üniversite eğitimi alacak öğrenciler için, eğitimleri boyunca part-time çalışma izni alabilmelerinden dolayı oldukça tercih edilen bir ülkedir. Haftada 20 saat çalışma izni alabilen öğrenciler hem yaşam masraflarını çıkarmakta hem de iş hayatına küçük de olsa adım atmaktadırlar. Ayrıca birçok insanla birlikte İngilizce konuşma pratiği yapabilmektedirler. Navitas, Avustralya’da dil okulu ve üniversiteye gitmek isteyen birçok öğrenciye hizmet vermektedir. Navitas Avustralya merkezleri Sydney, Melbourne,  Darwin, Perth, Bondi, Manly, Brisbane, Perth North Metropolitan olarak sıralanabilir. Uluslararası öğrenciler bir çok seçenek ile Navitas Avustralya’da eğitim alabilmektedirler. Avustralya’da üniversite eğitim almak isteyen öğrenciler için Navitas, 60’tan fazla direkt giriş yapabilecekleri kolej ve üniversitelerle birlikte işbirliği içerisindedir. Bunların yanısıra Navitas Avustralya’da VET, TAFE  ve RTO da diğer partner kuruluşlarıdır.

İşbirliği içinde olunan bazı akademik kuruluşlar ise şöyledir:

 • College of Sports and Fitness
 • Charles Darwin University
 • Griffith College
 • University of South Australia
 • Australian Pacific College
 • Aviation Australia
 • Bond University
 • Deakin College
 • International Film School Sydney
 • Sydney Institute of Interpreting and Translating (SIIT)
 • TAFE International Western Australia

Yer Alan Programlar

 • Genel İngilizce
 • IELTS, Cambridge, PTE-A Hazırlık
 • Akademik İngilizce
 • Professional Kurslar
 • TESOL Hazırlık
 • Akşam Kursları

Navitas dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Embassy CES İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

 • ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.