Strathfield College Dil Okulları Avustralya

60 yılı aşkın süredir eğitim veren bu dil okulu Sydney’in merkezinde kurulmuştur. Strathfield College ingilizcenin yanı sıra turizm,işletme,muhasebe,bilişim,otelcilik,yönetim ve pazarlama dallarında da diploma programları sunmaktadır.

Strathfield College , dünyanın her yerinden gelen öğrencilere, ortak dili olab ingilizceyi öğreterek uluslararası bağları geliştirmeyi amaçlamaktadır.
Strathfield College, Avustralya’nın en yenilikçi okullarından biridir. Öğrencilerin  seviyelerine ve ihtiyaçlarına göre genel ingilizce, akademik İngilizce, pazarlama programı ve  büro yönetimine kadar bir çok farklı alanda eğitim vermektedir.

Strathfield College,  verdiği kaliteli ingilizce ve diploma programlarıyla 15 üniversiteye direkt geçiş imkanı sunmaktadır. Bir çok farklı dili konuşabilen, güleryüzlü personelleri ile öğrencilerin tüm sorunlarıyla ilgilenmektedirler. Strathfield College, hedeflerini öğrencileri üniversiteye yerleştirmek ve geleceğin iş dünyasına hazırlamak olarak belirlemiştir.
Öğrencilerin sınıf dışında öğrenme deneyimini destekler ve bunu başarmak için  geziler düzenler. Her pazartesi başlayan programlarıyla esnek bir eğitim takvimi sunar.

Sydney’in merkezin de 2 farklı kampüsü bulunan bu dil okulu ingilizce kursu ve mesleki kursları farklı kampüslerde sunulmaktadır.İngilizce kursunun sunulduğu kampüs tren istasyonuna 3 dakikalık yürüme mesafesindedir.Ayrıca şehrin meşhur restoranları,kafeleri,süpermarketleri ve alışveriş merkezleri kampüsün hemen yakınında bulunmaktadır.Bu dil kursu English Australia tarafından hem akademik liderlik hem de kaliteli eğitim bakımından tanınmıştır.

Yer Alan Programlar

 • Genel İngilizce
 • Lise Hazırlık
 • Profesyonel İngilizce
 • Akademik İngilizce
 • IELTS Hazırlık

STRATHFIELD COLLEGE  DİPLOMA  PROGRAMLARI

 • Kaliteli eğitimi ile 15 ‘ten fazla üniversiteye direkt geçiş imkanı
 • DIPLOMA OF MANAGEMENT SÜRESİ 1 YIL
 • DIPLOMA OF ACCOUNTING  SÜRESİ 1 YIL
 • DIPLOMA OF FRONTLINE MANAGEMENT SÜRESİ 1 YIL
 • ADVANCED DIPLOMA OF ACCOUNTING 2 YIL
 • DIPLOMA OF BUSINESS ADMINISTRATION SÜRESİ 1 YIL
 • DIPLOMA OF TOURISM SÜRESİ 1 YIL
 • ADVANCED DIPLOMA OF MARKETING

Southern Cross Education dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Embassy CES İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

 • ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.