Ability Melbourne Dil Okulu

1993’te kurulan Ability Dil Okulları’nın Sydney ve Melbourne’de 2 kampüsü bulunmaktadır ve dünya’nın her yerinden ( gelen öğrencilerle birlikte ekonomik ve kaliteli olması da dikkat çekmektedir.

Melbourne 2011 yılında Dünya’nın en yaşanılabilir şehri seçilmiştir. Çok güvenli bir şehir olmasının yanı sıra yapılacak bir çok aktivite de mevcuttur. Melbourne’da toplu taşıma oldukça yaygın olup çoğu yerde tren ve tramvay bulunmaktadır. Melbourne Kampüsü tren ve otobüs duraklarına yakın olmakla beraber müze ve galerilere, ana alışveriş merkezlerine, Flinders Strees istasyonuna da yakındır. Bilgisayar odası, wireless, ücretiz sıcak içecekler, yemek salonu, multimedya kütüphane gibi fırsatların hepsinden yararlanabilirsiniz.

Kurs Özellikleri

 • Deneyimli ve enerjik öğretmenler
 • Etkileşimli, girişken sınıflar
 • Kelime, gramer, dinleme, konuşma, okuma ve yazma konularında eksiksiz öğretim
 • Güçlü konuşma odağı
 • İngilizce seviyelerini daha hızlı yükseltmek için haftalık test ve öğretmen danışmanlığı
 • Takvim ihtiyaçlarınıza göre çalışma seçenekleri; Gündüz veya Akşam kursları

Yer Alan Programlar

 • Genel İngilizce Programı
 • Genel İngilizce Plus Programı
 • IELTS Sınav Hazırlık Programı
 • Akademi İngilizcesi Programı
 • Yaşam İngilizcesi Programı
 • Cambridge, PET, FCE ve CAE Sınav Hazırlık Programı

Ability dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Embassy CES İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.