ILSC Dil Okulları Avustralya

Neden ILSC dil okulunu seçmelisiniz? 1991 yılında Kanada’da açılan ILSC her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir. Bu dil kursu öğrencilerin kariyerleri ve dil eğitimleri için mükemmel bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Uluslararası bir dil kursu olup Avustralya’da Sydney,Melbourne ve Brisbane’de bulunmaktadır. Genel İngilizce ILSC Ingilizce dil okulu genel ingilizce standart kursunda egitimler haftalik 15 saat olarak sunulmakta ve dersler sabah 09.00’dan baslayip, 12.00’a kadar sürmektedir. Ögrenciler derslerde ingilizce okuma, dinleme, konuşma, yazma,  dil ve kelime bilgisi gibi konular üzerine egitim almaktadirlar. Genel ingilizce standart kursuna Ingilizce baslangıc ve ileri seviyeler arasi ögrenciler kabul edilmektedir. Her ögrenci kendi ingilizce seviyesine uygun siniflarda eğitim almaktadir. ILSC ingilizce dil okulu genel ingilizce standart kursu hakkinda ALL STUDY egitim danismanlarindan bilgi alabilirsiniz. Dil okulu sonrasında Avustralya’ da vizenizi uzatabileceğiniz sertifika programları sunmaktadır. Hatta Avustralya’ da sertifika programına katılabileceğiniz tek dil okuludur. IELTS 6,5 sınav skorunu beyan edebilenler direk Sertifika eğitimlerine başlayabiliyorlar. ILSC Sertifika programları İşletme alanındadır. Buradan ILSC Avustralya sertifika programları, ücretleri ve sürelerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

ILSC Genel İngilizce dersleri ILSC Ingilizce dil okulu genel ingilizce standart kursunda egitimler haftalik 15 saat olarak sunulmakta ve dersler sabah 09.00’dan baslayip, 12.00’a kadar sürmektedir. Ögrenciler derslerde ingilizce okuma, dinleme, konuşma, yazma,  dil ve kelime bilgisi gibi konular üzerine egitim almaktadirlar. Genel ingilizce standart kursuna Ingilizce baslangıc ve ileri seviyeler arasi ögrenciler kabul edilmektedir. Her ögrenci kendi ingilizce seviyesine uygun siniflarda eğitim almaktadir. ILSC ingilizce dil okulu genel ingilizce standart kursu hakkinda ALL STUDY egitim danismanlarindan bilgi alabilirsiniz.

ILSC Yoğun İngilizce dersleri  ILSC ingilizce dil okulu yoğun ingilizce kursunda haftalik 21 ve 26 saat ders işlenmekte ve öğrenci istediği yoğunlukta eğitim alabilmektedir.Kurs, kısa zamanda hızlı bir şekilde ingilizce öğrenip iletişim becerilerini geliştirmek isteyenler için tasarlanmıştır.Yoğun ingilizce kursunda, ingilizce baslangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyeden öğrenci kabul edilmektedir. Kendi seviyelerine uygun sınıflarda eğitim alan öğrenciler derslerde, kelime bilgisi, ingilizce dil bilgisi, telaffuz, akıcılık ve iletişim becerileri üzerine konular işlemektedirler. ILSC ingilizce dil okulu yoğun ingilizce kursuna yıl boyunca her pazartesi başlanabilmektedir.

İş İngilizcesi ILSC ingilizce dil okulu iş ingilizcesi kursu, işverenler, çalışanlar ve profesyonellerin iş ortamlarında kendilerine güvenle ve akıcı bir şekilde ingilizce konuşmalarını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Haftalık 21 saat olarak sunulan eğitimlerde katılımcılar derslerde ingilizce toplantılar, reklam, yazışmalar, görüşmeler, pazarlama ,sunumlar, yönetim, iş kültürü ve insan kaynaklari gibi konular görmektedirler. İş ingilizcesi kursuna katılmak isteyen öğrencilerden minimum orta altı ingilizce seviye istenmektedir. ILSC iş ingilizcesi kursu hakkinda ALL STUDY eğitim danışmanlarından ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Akademik amaçlar için İngilizce Kursu ILSC ingilizce dil okulu akademik amaçlar için ingilizce kursu, ingilizce konuşulan ülkelerde üniversite, master, ya da kolej eğitimi almak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Kursa, orta ve ileri seviyeler arası ingilizce bilgisine sahip kişiler kabul edilmektedir. Akademik amaçlar için ingilizce kursu derslerinde ingilizce okuma, yazma, ödev hazirlama, not alma, deneme yazma ve arastirma yapma konulari islenmektedir.Kursa katılan öğrenciler, akademik hayatlari boyunca ingilizce iletişim kurmakta sorun yaşamamaktadırlar. ILSC ingilizce dil okulu akademik amaçlar için ingilizce kursunun yıl boyunca belirli tarihleri bulunmaktadir.

Üniversiteye Hazirlik İngilizce Kursu ILSC ingilizce dil okulu Avustralya’da yer alan bazı üniversiteler ile anlaşmaya sahiptir. Bu anlaşma sayesinde öğrenciler, üniversiteye hazırlık ingilizce kursunda basarili oldukları takdirde IELTS gibi ingilizce seviyeyi gösteren herhangi bir sınava girmeden üniversitelere kabul edilebilmektedirler. Kursa ingilizce dil seviyesi fark etmeksizin her seviyeden ingilizce bilgisine sahip öğrenciler kabul edilmektedir. Üniversiteye hazırlık kursuna en az 8 hafta kayıt yapılmakta ve öğrencilerin eğitim süreleri ingilizce seviyelerine göre değişiklik göstermektedir. ILSC ingilizce dil okulunun anlaşmalı olduğu üniversiteler hakkında bilgi almak için ALL STUDY yurtdışı eğitim danişmanlarından edinebilirsiniz.

Sinavlara Hazirlik dersleri ILSC ingilizce dil okulu sinavlara hazırlık ingilizce kursunda öğrencilere IELTS, CAE, TOIEC, CPE ve FCE sınavlarına hazırlık eğitimi sunulmaktadır. IELTS, dünya çapinda bir çok ülkede geçerliği bulunan ingilizce seviye ölçme sınavlarından bir tanesi olmakla beraber sınav sonuçları 2 yıl geçerliliğe sahiptir. ILSC ingilizce dil okulu IELTS sınavına hazırlık kursu, 8 ile 12 hafta arasında eğitim sunmaktadır. Yıl boyunca belirli tarihlere sahip olan kursa en az orta seviye ingilizce bilgisi olan öğrenciler kabul edilmektedir.

ILSC Dil Okullarında Yer Alan Programlar

  • İngilizce Kursları
  • Teacher Training
  • University Pathway Programı
  • Internship Programları
  • Gençlik Programları
  • Fransızca Kursları
  • Sertifika programları

ILSC dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için Bilgi İstek formunu doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. ILSC İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.