Hawthorn Dil Okulları Avustralya

1986 yılında kurulan Hawtorn Melbourne’de yer almak ile birlikte Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir. Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.

Hawthorn-Melbourne, Melbourne Üniversitesi Hawthorn kampüsünde yer almaktadır ve tüm öğrenciler çok çeşitli üniversite kampüs olanaklarına sahiptir.

Öğrencilerin yarısından fazlası Avustralya üniversitesindeki yüksek öğrenim eğitimine devam etmeyi planlamaktadır; bu nedenle, gerçek bir üniversite kampüsünde eğitim Avustralya’da üniversite yaşamını tanımak için harika bir yol olacaktır.

Hawthorn, birçok dükkan, kafe, banka, spor tesisleri ve parklarla çevrili, güvenli ve huzurlu bir yerleşim banliyösünde doğa ile çevrili bir şehirdir

Melbourne, Avustralya’nın en büyük ikinci şehri ve Victoria’nın başkentidir. Canlı, güzel ve mükemmel bir kültürel yaşantıyla büyük bir dünya şehirinin tüm izlerini taşımaktadır.Melbourne eğitim için harika bir yerdir. Dünya çapında birçok eğitimcisi ile işveren ve diğer kurumlar tarafından dünya çapında tanınan kurslar sunmaktadır.

Bir öğrencinin, Avustralya’da rahatça yaşamak için yılda yaklaşık 19.800 – 25.000 ABD Doları’na ihtiyacı olacaktır. Hava masrafları, vize masrafları, Yurtdışı Öğrenci Sağlık Sınavı (OSHC) ve öğrenim

ücretleri ek olacaktır. Aşağıdaki tablo, aile yanı konaklama yerinde bir öğrencinin tahmini haftalık yaşam masraflarını göstermektedir.

Tahmini haftalık yaşam masrafları

 • Evde kalma-315 dolar
 • Gıda-50 dolar
 • Ulaşım-39 dolar
 • Boş zaman-50 dolar
 • Araçlar-10 dolar
 • Sağlık-11 dolar

Hawthorn Dil Okullarında Yer Alan Programlar

 • Genel İngilizce
 • Akademik İngilizce
 • İş için İngilizce
 • IELTS hazırlık
 • ILSC Dil Okulları

Hawthorn dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Embassy CES İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

 • ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.