Ace English Malta

ACE Dil okulu, Malta : Club Class dil okulundan sonra en uygun ve ucuz maaliyetli dil okuludur. Malta’ ya özgü ve yerel bir dil okuludur. Dil eğitiminden daha çok ücretlerin minimum olması önceliği ve  önemine inananlar için idealdir. ACE English Malta dil okulu, özel dil öğrenme hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yerdir. En etkili ve iyi test edilmiş öğretim metodolojileri ile verilen, yüksek kalitede, akademik odaklı bir kurs sunmaktadır. Butik İngilizce okulumuzda öğrenciler kendilerini öğrenme çıktılarının başarılı bir şekilde yapılmasını sağlayan titiz ve zorlu bir akademik programla, sıcak ve heyecan verici bir atmosferde İngilizcelerini geliştirmektedirler.Malta Adaları, heyecan verici renkleri, masmavi Akdeniz suyu, bal rengi kireçtaşı duvarları ve açık mavi gökyüzü ile misafirlerine büyüleyici bir atmosfer sunmaktadır. Dünyanın en iyi iklimine sahip olduğu herkes tarafından kabul edilen Malta, kış aylarında günlük ortalama 5-6 saat, yaz aylarında ise 12 saat olmak üzere, genellikle güneşli bir havaya sahiptir.7000 yıllık tarihi ile baştan aşağı kültür mirası ile donanmış Malta Adaları, Akdeniz bölgesinde bu özelliğe sahip tek ve eşsiz ülke olarak, keşfedilmeye hazır birçok tarihi sizlere sunabilmektedir. Tipik Akdeniz yaşam tarzına sahip Maltalılar yardım sever ve arkadaş canlısı olmalarının yanı sıra eğlenceyi ve kutlamayı seven bir yapıya sahiptirler.Bir yanda dolambaçlı tarihi sokaklarında bulunan Rönesans katedralleri, kiliseleri ve Barok sarayları, diğer yanda geniş kumsalları ve hareketli gece hayatı ile Malta Adası, muhteşem güzellikleri, İngilizce öğrenirken keşfetmek için ideal bir yerdir.

Bu sebeple, dinlenmek, ders çalışmak ya da yeni yerleri keşfetmek, amacınız ne olursa olsun, Malta kesinlikle bir sonraki istikametiniz olmalı!

ACE English Malta

Malta’nın en popüler ve gözde merkezi ‘’Bay Street Complex’’ in en üst katında konumlanmış Butik bir okul olan ACE English Malta, içinde bulunduğumuz 21. yüzyılda farklı talepleri karşılamak üzere öğrenci odaklı özel eğitimler sunan yeni ve dinamik bir kurumdur. Hedefimiz, öğrencilerimizin buradaki deneyimleri sayesinde, İngilizce konuşurken başarılı ve güvenle kendilerini ifade etme yeteneklerini geliştirmektir.

Okulumuzun projesine başlarken odaklandığımız en önemli noktalardan biri, öğrencilerimizin hem konforlu hem de göze hitap eden bir okul içerisinde eğitim almaları olmuştur. Bu sebeple, okulumuz en ince detayına kadar baştan aşağı son moda ve ileri teknik ile tasarlanmıştır.

İçinizi ve zihninizi açacak canlı renkler, akıllı tahtaların bulunduğu, modern ve son teknoloji ile hazırlanmış sınıflar, dinlenme alanları, geniş ve ferah terası ile ACE English Malta’nın büyüsüne kapılacak ve siz de bu kurumun bir parçası olmak isteyeceksiniz.

ACE English Malta da kurs almak, sadece İngilizce öğrenmek değil, aynı zamanda unutulmayacak bir deneyimdir.

Metodoloji

ACE English Malta da denenmiş ve test edilmiş öğrenme teknikleri, profesyonel ve dinamik bir tutumla, modern bir o kadar da eğlenceli ve rahat bir atmosferde uygulanmaktadır. Okulumuzda her öğrencimize birebir ilgi verebilmek adına büyük özen gösterilmektedir. Butik sınıflarımız sayesinde, öğretmenlerimiz, her bir öğrencinin ayrı ayrı gelişim ve ilerleme süreçlerini değerlendirebilmektedir.

ACE English Malta da, günümüzde çok popüler olan teknolojik öğrenim yöntemleri kadar, öğretmen-öğrenci arasındaki insani ilişkiye de çok fazla değer verilmektedir. Eğitimin ilk gününden itibaren, canlandırmalı ve eğlenceli interaktif öğretme biçimi kullanılan sınıflarımızda sadece İngilizce konuşulmaktadır, bu da doğal olarak öğrencileri başarı için kamçılamaktadır.

Yetişkinler için kurslarımızın ana kategorileri aşağıdaki gibidir:

 • Genel İngilizce 20/30
 • Yoğun İngilizce 30
 • ACE Mini 20/30
 • ACE Kişiye özel 10/40
 • ACE İş İngilizcesi 20
 • ACE Yoğun İş İngilizcesi 30
 • ACE Ruhen Genç olanlar (50+)
 • ACE Öğleden sonra (18+)
 • ACE Uzun Dönem 20/30
 • Cambridge Sınavına Hazırlık ( en az 8 hafta, öğrenci B2 seviyesinde ise 4 ile 6 hafta )
 • TOEFL Sınavına Hazırlık (en az 8 hafta, minimum B1 )
 • IELTS Sınavına Hazırlık (en az 6, en fazla 10 hafta ve minimum B1 )
 • ACE PLUS Mesleki İngilizce Kursları:
 • ACE+ Akademik
 • ACE+ Denizcilik
 • ACE+ Havacılık
 • ACE+Medikal
 • ACE+ Sanat & Tasarım
 • ACE+ Hukuk
 • ACE+ Turizm & Otelcilik
 • ACE+ Mimarlık & İnşaat Mühendisliği
 • ACE+ Sport
 • ACE+ Kuaförlük & Bakım
 • ACE+ Sekreterlik & Yönetim
 • ACE+ Tarih
 • ACE+ Muhasebe & Finans
 • ACE+ Web Tasarımı & Geliştirme
 • ACE+ Sigortacılık
 • ACE+ Fotoğrafçılık
 • ACE+ Film
 • ACE+ Müzik

Genel İngilizce 20/30

Bu kurslarımız, özellikle dil alanı için geniş bir yelpazede, iyi bir temel eğitim almak isteyen tüm seviyelerdeki öğrencilerimiz için uygundur. Dil bilgisi, kelime bilgisi, okuma ve yazma alanında olduğu kadar, Genel İngilizce kurslarının temel amacı; öğrencilerin ana dil ve/veya ikinci dil olarak İngilizce konuşulan ortamlarda ve günlük yaşamlarında iyi iletişim kurmalarına yardımcı olmaktır. Bu kurs, haftada

20 veya 30 dersten oluşmaktadır.

ACE Uzun Dönem 20/30

Bu kurs, İngilizce temelli bir üniversite programı gibi spesifik bir amaçla uzun dönem öğrencilik (minimum

8 hafta) planlayanlar için dizayn edilmiştir.

Haftada 20 veya 30 dersten oluşan, her seviye için uygun, dil bilgisi, yazma, konuşma, okuma ve dinleme alanında, tam bir kurstur. Bu kursa giden öğrenciler kişisel hedefleri için çalışırken aynı zamanda dönemsel seviye tespit sınavlarına tabi tutulacaklardır. Öğrencilerin sene sonunda uygun bir Cambridge veya IELTS sınavına girmeleri önerilir.

Dersler, grup çalışması, ekip çalışması, sınıf tartışmaları ve canlandırmalar gibi tam katılım sağlayan modern ve pratik tekniklerle öğrencileri teşvik etmek amacıyla oluşturulmuştur.

ACE English Uzun Dönem Kursu neden seçilmeli;

• Yoğunlaştırılmış uzun dönem kurs, rekabetçi fiyat seçenekleriyle

• 6aydan 9aya kadar kısa bir sürede konuşmada akıcılık sağlayabilmek

• IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL gibi sınavlara hazırlanabilme seçenekleri

• Tüm İngilizce becerilerini geliştirebilmek

• Haftalık aktif bir sosyal program ile keyifli zaman geçirmek

• Yeni arkadaşlarla tanışmak

Ebeveyn & Çocuk Kursları

* (6 ay-5 yaş) Bebekler *(6-10 yaş) Çocuklar

* (11-17 yaş) Çocuklar ve Gençler

Ve Öğretmen Eğitim Programları

KONAKLAMA

Özenle seçilmiş tüm konaklama seçeneklerimiz, okulumuza, şehir merkezine ve denize yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Aile Yanı

Dikkatle seçilmiş ev sahibi ailelerimiz, öğrencilerimize İngilizcelerini günlük olarak pratik yapma fırsatını sağlamaktadır. Ekibimizde ki aile konaklamaları ile ilgilenen çalışanımız, bu tür konaklamayı seçen öğrencilerimize göz kulak olmakta ve onları sıcak ve misafirperver ailelerin yanına yerleştirmektedir. Aile yanında konaklamada, yarım pansiyon olmak üzere tek ya da paylaşımlı odalar bulunmaktadır. Ailelerimizin bulunduğu konumlar genellikle yürüme mesafesindedir, eğer değilse öğrencinin okula direk gelebileceği, otobüs durağına en yakın mesafede ki bir ailemizin yanına yerleştirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Ailelerimizi, öğrencilerimize sunduğumuz, beklenen kalite standartlarının muhafaza edildiğinden emin olmak adına düzenli olarak denetlemekteyiz. Ailelerimizi seçerken daima hedefimiz, farklı kültürler ile gerçekten ilgilenen ve yeni şeyler öğrenmek isteyen bireylerden oluşmalarıdır.

Bay Street Otel

Bay Street Hotel, St Julians da bulunan mavi bayraklı plaja sahip St George Bay’ e, sadece bir kaç metre uzaklıkta, mükemmel bir merkezde bulunmaktadır. Canlı müzik mekânları, barlar, gece kulüpleri ve restoranlar açısından oldukça zengin, hareketli ve önemli bir konuma sahip bu otel, öne çıkan modern bir mimari ile inşa edilmiştir. İyi döşenmiş odalar ve stüdyo daireler arasında seçim yapılabilmektedir. Tüm daireler ve otel odalarında günlük servis verilmektedir. Mutfak, ebeveyn banyosu, balkonun bulunduğu tüm stüdyolar, saç kurutma makinesi, klima / klima kontrolü, pantolon ütüsü, kablolu TV, direkt telefon ve yazı masası ile donatılmıştır. Bay Street Otel, merkezi konumu sebebiyle tatilciler ve iş seyahatindekilerin, iş ya da keyifli zaman geçirmek için tercih ettikleri popüler bir oteldir.

Öğrenci Evi

Swieqi’ de yer alan Öğrenci Evi, ikili, üçlü ve dörtlü yatak odalarından oluşmaktadır. Çoğu yatak odasında banyo bulunmaktadır. Öğrencilere sağlanan nevresim takımları ve banyo havluları, haftada bir kez yapılan oda temizliği sırasında değiştirilmektedir. Bünyesinde iki büyük mutfak ve kahvaltı alanları, çamaşırhane, kablo TV ve internet bulunan bu konaklama tipi, öğrenci hayatının zevkini almak isteyen fakat aynı zamanda kendi yatak odası özelini korumayı tercih edenler için ideal bir fırsattır.

Self-catering Daireler

ACE English Malta, yakınında birçok self-catering daire bulabileceğiniz merkezi bir konuma sahiptir. Bu sebeple öğrencinin özel isteğine göre, ekonomik konaklama seçeneklerinden lüks konaklama seçeneklerine kadar her bütçeye uygun pek çok seçenek sağlanabilmektedir.

(12-17 yaş) Genç Programları

Bu program, uzman bir şekilde hazırlanmış İngilizce dil eğitimi, spor, kültürel ziyaretler ve farklı birçok eğlenceli aktiviteyi kapsayacak şekilde organize edilmiştir. ACE English Malta, her düzeyde ki öğrencinin hızlı ve etkili iletişimsel yeterlilik elde etmelerini mümkün kılmak için, öğrenci merkezli bir yaklaşımı vurgulayan eklektik bir metodoloji sunmaktadır. Özenle tasarlanan kurslarımız öğrencinin konuşma ve dinleme becerilerinin geliştirmesini sağlamaktadır. Bunun yanında deneyimli öğretmenlerimiz, proje çalışmaları ve diğer takım temelli faaliyetler ile dersin temel amacına ulaşabilmek için, öğrencilerini teşvik etmektedir. Sınıfı canlandırmak adına, video, ses, animasyon ve diğer online malzemeler gibi dinamik ve ilgi çekici bir ders içeriği kullanmaktayız. Bunlar, gramer, kelime bilgisi ve bir kişinin anlaması için gereksinim duyduğu her konuda ciddi şekilde ustalaşmayı geliştirmektedir.

ACE English Malta’yı tercih etmeniz için, en iyi beş neden:

 • Güvenli ortam
 • Eğlenceli programlar
 • Maksimum öğrenme
 • Sınırlı sayıda kontenjan
 • Gerçek anlamda tatmin edici bir deneyim

(12-17 yaş) Gençler için- KONAKLAMA

AİLE YANI KONAKLAMA

ACE English Malta olarak, öğrencilerimizin evlerinden uzakta oldukları zamanlarda nerede kalırlarsa kalsınlar, evde gibi rahat hissetmelerinin ne kadar önemli olduğunu farkındayız. Ev sahibi ailelerimizi seçerken dikkat ettiğimiz en önemli şeylerden birisi sadece konaklama kalitesi değil, aynı zamanda öğrencilerimizin eğitim süreçlerinin refah içinde olması için gereken kişisel ilgiyi gösterebilecek olmalarıdır. Ailelerimizin konumları Mosta kasabası ve çevresinde yer almaktadır. Eğer okula yürüme mesafesi 15 dakikayı aşarsa, öğrencinin okula günlük ulaşımı tarafımızdan sağlanmaktadır. İki / Üç kişilik tam pansiyon paylaşımlı odalar ile paketlenmiş öğle yemeği dâhildir.

OTEL KONAKLAMA

Otel konaklama da aktivite liderlerimiz öğrencilerimiz ile aynı yerde ikamet ederek tüm gün ve gece boyunca 7/24 denetlemeleri sürdürmektedirler. 4 yıldızlı konaklamamız, huzurlu sahil beldesi Qawra’nın kalbinde yer almakta olup, resimsi güzellikleriyle bilinen St. Paul’s Bay’ e ve turistlerin gözde beldesi Bugibba’ya kolayca ulaşılabilecek yakınlıktadır. Konaklamamız, açık – kapalı yüzme havuzları, internet kafe, karaoke/canlı grupların bulunduğu bir disko ve etkinlik alanı ile öğrencilere mükemmel olanaklar sunmaktadır. Üç / Dört kişilik tam pansiyon paylaşımlı odalar ile paketlenmiş öğle yemeği dâhildir.

AKTİVİTE PROGRAMI

Etkinlik Programımız, öğrencinin aldığı İngilizce eğitiminin bir uzantısı olacak şekilde, gezi, kültür, spor ve eğlence karışımından tasarlanmıştır ve dil kurslarımızın fiyatlarına dâhildir. Eğitimlerine başka bir boyut katmak adına daha fazlasını isteyen öğrencilerimize ise isteğe bağlı olarak hazırlanabilen paketler mevcuttur. ACE English Malta imzasını taşıyan ve genç öğrenciler için hazırlanmış bu harika program, güvenli ve denetimli bir ortamda yeni bir dünyayı keşfetmek için mükemmel bir fırsat sağlamaktadır

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Malta Dil Okulları Listesi

ALS STUDY  Yurtdışı Eğitim olarak Malta’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ACE MALTA St. Julians Kaliteli, butik dil kurumu.
AM LANGUAGE Sliema Malta'da uzun süreli dil eğitimi düşünen öğrenciler için tercih edilesi bir kurumdur
CLUBCLASS Swieqi Dil eğitimini ekonomik almak isteyenler için uygun dil okuludur.
CHAMBER COLLEGE Gzira Malta Üniversitesi yakınında bulunan, sosyalleşme olanakları yüksek bir okuldur.
EC St. Julians Malta'nın popüler zincir dil okuludur.
ESE St. Julians Malta'da eğitim ve konaklama konusunda kaliteli bir kurumdur.
IELS MALTA Sliema Dil eğitimi alan öğrencilerin başarısı ile kendini kanıtlamış kurumdur.
LINGUATIME Sliema Sahile yakınlığı ve ekonomik olması nedeni ile çok tercih edilen bir kurumdur.
SPRACHCAFFE St. Julians Kampüs içi konaklama olanakları ile öğrencilerin özellikle yaz aylarında tercih ettiği zincir dil okuludur.