LSI Malta Dil Okulları

40 Yılı aşkın süredir başarılı bir şekilde dil eğitimi veren  LSI Dil Okulları dünya çapında binlerce öğrenciyi memnun etmeye devam ediyor. LSI dil okulları dil öğrenmek isteyenler için mükemmel bir ortam sağlar.Bütün eğitim kadrosu, yüksek düzeyde ilgi ve özen göstererek öğrencilerin amaçlarına ulaşmasına yardımcı olur. Bu eğitim teknikleri kapsamlı bir kurs hazırlığı ile birleşir ve alınan her ders öğrencilere başarı ve ilerleme hissi verir.

Dil becerilerini ister akademik, ister profesyonel, isterse kişisel sebeplerden dolayı geliştirmek isteyenler için LSI dil okulu doğru bir seçimdir. Sosyal aktivite programları, kaliteli konaklama ve kalınan süre boyunca sağlanılan hizmetler öğrencilerin kendilerini evlerindeymiş gibi hissetmelerine yardımcı olur ve yurt dışındaki zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlar. Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, İsviçre ve Fransa’ da şubeleri  vardır. Dünyanın her yerinde aynı eğitim sistemi ile eğitim vermektedir. Gerçek İngilizce hocaları, kaliteli konaklama hizmetleri ve seçenekleri, özenle seçilmiş öğrenci danışmanları hersene LSI dil okulunun ününü artırmış ve bu nedenle tüm dünyada şube ağını genişleterek 8 ülkede 20’ den fazla şube ile öğrencilere hizmet vermektedir.

LSI Dil Okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için Bilgi İstek Formumuz’u doldurabilir ve 0212 259 60 75‘ ten bize ulaşabilirsiniz.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Malta Dil Okulları Listesi

ALS STUDY  Yurtdışı Eğitim olarak Malta’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ACE MALTA St. Julians Kaliteli, butik dil kurumu.
AM LANGUAGE Sliema Malta'da uzun süreli dil eğitimi düşünen öğrenciler için tercih edilesi bir kurumdur
CLUBCLASS Swieqi Dil eğitimini ekonomik almak isteyenler için uygun dil okuludur.
CHAMBER COLLEGE Gzira Malta Üniversitesi yakınında bulunan, sosyalleşme olanakları yüksek bir okuldur.
EC St. Julians Malta'nın popüler zincir dil okuludur.
ESE St. Julians Malta'da eğitim ve konaklama konusunda kaliteli bir kurumdur.
IELS MALTA Sliema Dil eğitimi alan öğrencilerin başarısı ile kendini kanıtlamış kurumdur.
LINGUATIME Sliema Sahile yakınlığı ve ekonomik olması nedeni ile çok tercih edilen bir kurumdur.
SPRACHCAFFE St. Julians Kampüs içi konaklama olanakları ile öğrencilerin özellikle yaz aylarında tercih ettiği zincir dil okuludur.