Club Class Malta Dil Okulu

Club Class Malta Dil Okulu

Club Class dil okulu malta’da bulabileceğiniz en ucuz dil okuludur. Uygun maliyetleri nedeni ile yaz dönemlerinde üniversite öğrencilerinin cep harçlıkları ile rahatlıkla gidebilecekleri bir dil okuludur. Konaklama seçenekleri çok zengindir. 5 Yıldızlı Hotel seçeneklerinden aile yanı konaklamalara kadar 10 farklı konaklama seçeneği sunabilmektedir. Malta’da Club Class dil okulu uygun ücretleri nedeni ile yaz dönemlerinde üniversite öğrencilerinin cep harçlıkları ile rahatlıkla gidebilecekleri bir dil okuludur.

Konaklama seçenekleri çok zengindir. 5 Yıldızlı Hotel seçeneklerinden aile yanı konaklamalara kadar 10 farklı konaklama seçeneği sunabilmektedir. Club Class dil okulu Malta’nın St. Julians şehrinde Swieqi bölgesinde yer almaktadır. St. Julians Malta’nın en iyi lokasyonudur. Okul 5 yıldızlı bir tatil köyü şeklinde inşaa edilmiştir. Öğrenci yurtları yine aynı kampüste yer almaktadır. Her türlü talebe göre konaklama rezervasyonu yapılabilen tek Malta dil okuludur. Malta Eğitim Ataşeliği tarafından eğitim kalitesi onaylıdır. ALTO ve WYSE odalarına kayıtlıdır. Geniş sınıfları, ücretsiz internet, yemeklerinizi yiyebileceğiniz kafe, havuz ve kütüphanesi mevcuttur. Club Class’ın ayrıca İngiltere Londra’da bir şubesi mevcuttur. Fiyatlarının diğer okullara göre uygun maliyetli oluşunun nedeni kampüsünün çok büyük olmasıdır. Dil okullarına daha çok Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Rusya ve Ukrayna’ lı öğrenciler rağbet etmektedirler. Tüm Avrupalılar Malta’yı kendilerine ait turistik bir kent olarak yorumlarlar. Yaz dönemlerinde özellikle tüm Avrupa Malta’ dadır. Ortak kullanım dili İngilizce’ dir. İnsanları sıcakkanlıdır. İtalyan dolayısı ile Akdeniz kültürleri biz Türk kültürü ile birebir aynıdır. Geçmişte Osmanlı İmparatorluğu’ nun ülkede bir dönem yaşamış olması Türk kültürünü Malta’ ya taşımıştır. Nazar boncuğu, Türk kahvesi ve fal gibi ortak yönlerimiz bulunmaktadır. Ülke ve konumu görüntü itibari ile Bodrum’ a benzemektedir. Akdeniz iklimi vardır. Malta Vizesi işlemleri yine ALL Study Yurtdışı Eğitim danışmanları tarafından titizlikle yürütülmektedir. Schengen vizenizi çok giriş çıkışlı alarak 6 ay içinde 6 farklı Avrupa ülkesini gezebilmenize yardımcı oluyoruz. Club Class kaliteli eğitimi, en ucuza alabileceğiniz Malta’daki tek dil okuludur.
Club Class dil okulunun aynı zamanda Londra şubesi vardır. Club Class dil okulu hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için Bilgi İstek Formunu doldurabilir ve 0212 259 60 75′ ten bize ulaşabilirsiniz.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Malta Dil Okulları Listesi

ALS STUDY  Yurtdışı Eğitim olarak Malta’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ACE MALTA St. Julians Kaliteli, butik dil kurumu.
AM LANGUAGE Sliema Malta'da uzun süreli dil eğitimi düşünen öğrenciler için tercih edilesi bir kurumdur
CLUBCLASS Swieqi Dil eğitimini ekonomik almak isteyenler için uygun dil okuludur.
CHAMBER COLLEGE Gzira Malta Üniversitesi yakınında bulunan, sosyalleşme olanakları yüksek bir okuldur.
EC St. Julians Malta'nın popüler zincir dil okuludur.
ESE St. Julians Malta'da eğitim ve konaklama konusunda kaliteli bir kurumdur.
IELS MALTA Sliema Dil eğitimi alan öğrencilerin başarısı ile kendini kanıtlamış kurumdur.
LINGUATIME Sliema Sahile yakınlığı ve ekonomik olması nedeni ile çok tercih edilen bir kurumdur.
SPRACHCAFFE St. Julians Kampüs içi konaklama olanakları ile öğrencilerin özellikle yaz aylarında tercih ettiği zincir dil okuludur.