Easy School Malta Dil Okulu

EASY School Malta dil kursu Valletta’nın merkezinde tarihi bir binada yer alan okulumuz, deneyiminizi olabildiğince konforlu hale getirmek için donatılmış modern bir tesistir. Yakın tarihte restore edilmiş binada, tümü etkileşimli yazı tahtalarıyla donatılmış 15 modern ve klimalı sınıf bulunmaktadır. Tesiste ayrıca özel bir yerleştirme sınavı merkezi bulunmaktadır ve okul tamamen ücretsiz bir wi-fi bağlantısı ile kaplıdır. Öğrencilerin dersler arasında arkanıza yaslanıp rahatlamaları için modern ve geniş bir eğlence alanı da mevcuttur. Bina, Valletta’daki Grand Harbour’ın nefes kesici manzarasını sunan bir terasa sahiptir. Bu bina Valletta’nın merkezinde elverişli bir konumda bulunduğundan, öğrenciler Malta’nın başkentinde bir yürüyüş yapmanın tadını çıkarabilirler. Mağazalar, tarihi yerler ve müzeler, ayrıca her cep tipine uygun fiyatlarla her türlü yiyeceği sunan barlar, kafeler ve restoranlar bulunur.

İNGİLİZCE PROGRAMLARI – Yetişkinler için

Valletta’da yer alan Malta Easy dil okulu merkezimiz yetişkinler için (18+) eğitim vermektedir. Malta’nın kültürel ve ticaret başkenti olan kent, UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak nitelendirilmiştir. Valletta, müzeleri, tiyatroları, sanat galerileri, sinema ve alış veriş merkezlerinin yer aldığı bir kenttir. Okul, kendi kendine eğitim merkezine erişim ve ücretsiz internet bağlantısının bulunduğu kafesiyle donatılmıştır. Bütün sınıflar çok aydınlık ve ferahtır. Mevcudu en fazla 8 kişilik olan, uluslararası öğrencilerin yer aldığı küçük sınıflarımızı garanti ediyoruz. Öğretmenlerimiz, uluslararası standartlarda yüksek nitelikte (TEFL, B Educ, Cambridge, ESOL, CELTA ve DELTA) ve tecrübelidir. Öğretim tekniği olarak temelde görev tabanlı iletişim yaklaşımı üzerine çalışılır. Öğrencilere dillerini geliştirme ve kullanma imkânları sunan, gerçek yaşamdaki benzeri durumlar üzerine çalışılan bir sistemdir. EASY SL, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre bir dizi kurs sunuyor: Genel İngilizce, turizm, iş İngilizcesi, FCE, CAE, IELTS, öğretmen geliştirme kursu, staj ve altın çağ programı.

GENÇLER İÇİN PROGRAM – Junior Camps

Gençler (11-17) için olan eğitim merkezimiz Marsascala’da yer alır. Muhteşem doğa manzarasıyla deniz kıyısında bulunur. Marsascala, Malta’nın en güzel yerlerinden bir olarak kabul edilir. Gençler için olan okulumuz yaz aylarında uluslararası öğrencilerimiz için hazırdır. Akdeniz manzarasıyla yüksek bir tepeye konumlanmıştır. İngilizce öğrenmek için rüya gibi bir ortam sağlar. Öğrenciler, deniz ve liman manzaralı sınıflarda keyifle ders alırlar. ESAY SL ekibimiz tarafından hazırlanan çeşitli etkinlikleri katılabilirsiniz. Aile yanı konaklama ya da yurt konaklama seçeneklerimiz okulumuza ve plaja yürüme mesafesindedir. EASY SL, FELTOM tam üyesi ve Öğretmen Eğitimi kursumuz Comenius – Grundtvig veri tabanında listelenmektedir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Malta Dil Okulları Listesi

ALS STUDY  Yurtdışı Eğitim olarak Malta’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ACE MALTA St. Julians Kaliteli, butik dil kurumu.
AM LANGUAGE Sliema Malta'da uzun süreli dil eğitimi düşünen öğrenciler için tercih edilesi bir kurumdur
CLUBCLASS Swieqi Dil eğitimini ekonomik almak isteyenler için uygun dil okuludur.
CHAMBER COLLEGE Gzira Malta Üniversitesi yakınında bulunan, sosyalleşme olanakları yüksek bir okuldur.
EC St. Julians Malta'nın popüler zincir dil okuludur.
ESE St. Julians Malta'da eğitim ve konaklama konusunda kaliteli bir kurumdur.
IELS MALTA Sliema Dil eğitimi alan öğrencilerin başarısı ile kendini kanıtlamış kurumdur.
LINGUATIME Sliema Sahile yakınlığı ve ekonomik olması nedeni ile çok tercih edilen bir kurumdur.
SPRACHCAFFE St. Julians Kampüs içi konaklama olanakları ile öğrencilerin özellikle yaz aylarında tercih ettiği zincir dil okuludur.