Chamber College Malta

Chamber College Malta

Chamber College eğitim faaliyetlerine uzun yıldır devam eden Malta dil okullarından biridir. Her yaştan ve her milletten öğrenciye ev sahipliği yapan Chamber College Dil Okulları İngilizce eğitimi veren kaliteli eğitim kurumları arasındadır.

Sunulan dil kurslarında İngilizce eğitim ve öğrenim sürecini mümkün olduğu kadar eğlenceli bir hale getirmek amaçlanır.Bu nedenle öğrencilerin İngilizce konuşma becerileri geliştirilirken, herkesin katılabileceği ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan geniş bir program yelpazesi sunulmaktadır. Düzenlenen etkinlikler sadece eğlenceli olmaklakalmayıp, aynı zamanda öğrenciler için İngilizce dil becerilerini çeşitli ortam ve durumlarda kullanarak geliştirme imkanı sağlamaktadır.

Genel İngilizce

Genel İngilizce Kursu her düzeydeki öğrencinin İngiliz Dili öğrenmesine olanak sağlar. Chamber College İngilizce dil okullarında İngilizce Dil Kursları ile öğrencilerin İngilizceyi anlayışının yanı sıra iletişim becerilerinin gelişimini artırmaları hedeflenmektedir.

Konaklama

Malta Chamber College Dil Kursları öğrencilere aile yanı konaklama, yurt ve otel seçenekleri sunmaktadır. İngilizce konuşan ev sahipleri ile pratik yapma imkanı bulabileceğiniz aile yanı konaklama imkanları İngilizce ‘yi yaşarken öğrenmenize olanak sağlar. Dünyanın farklı milletleri ile sosyalleşip pratik yapma şansı elde edeceğiniz yurt seçenekleri ise Chamber College öğrencilerine birçok olanak sunar. Konforlu otel seçeneğinden faydalanmak isteyen öğrenciler için farklı yaşam tesislerine kolay ulaşım imkanları bulunmaktadır.

Chamber College dil okulu hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için Bilgi İstek Formumuz’u doldurabilir ve 0212 259 60 75-76 ‘dan bize ulaşabilirsiniz.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Malta Dil Okulları Listesi

ALS STUDY  Yurtdışı Eğitim olarak Malta’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ACE MALTA St. Julians Kaliteli, butik dil kurumu.
AM LANGUAGE Sliema Malta'da uzun süreli dil eğitimi düşünen öğrenciler için tercih edilesi bir kurumdur
CLUBCLASS Swieqi Dil eğitimini ekonomik almak isteyenler için uygun dil okuludur.
CHAMBER COLLEGE Gzira Malta Üniversitesi yakınında bulunan, sosyalleşme olanakları yüksek bir okuldur.
EC St. Julians Malta'nın popüler zincir dil okuludur.
ESE St. Julians Malta'da eğitim ve konaklama konusunda kaliteli bir kurumdur.
IELS MALTA Sliema Dil eğitimi alan öğrencilerin başarısı ile kendini kanıtlamış kurumdur.
LINGUATIME Sliema Sahile yakınlığı ve ekonomik olması nedeni ile çok tercih edilen bir kurumdur.
SPRACHCAFFE St. Julians Kampüs içi konaklama olanakları ile öğrencilerin özellikle yaz aylarında tercih ettiği zincir dil okuludur.