Malta Dil Okulları Listesi

Malta Dil Okulları Listesi

Malta’da İngilizce kurslarını tanıyalım.

GZIARA

MSIDA

SLIEMA

ST JULIANS

ST PAULS BAY

Malta hakkında bilgi edinmezden önce; kaliteli MALTA DİL OKULLARI Listesini ve içeriklerini okumanızı öneririz.

LAL İNGİLİZCE DİL OKULLARI LAL Language dil okulları İngiltere, İrlanda, Amerika, Malta ve Güney Afrika’ da ki 9 farklı şubesi ile eğitim veren gerçek bir eğitim kurumudur. İngilizce dil okullarında yıl boyunca gençlere ve yetişkinlere kaliteli İngilizce dil eğitimi vermektedir. Çok geniş aktivite ve eğlence programları mevcuttur. Her sene okullarından 5.000 öğrenci mezun olmaktadır. Alanında donanımlı öğretmenleriyle eğitim veren LAL İngilizce dil okulları bulundukları ülkelerin akreditasyon kurumlarınca onaylıdır. LAL dil okulları eğitimin yanı sıra sosyal aktiviteler ve gezilerle de dil öğrenim süresini etkinleştirmek ve öğrencilere hoşça zaman geçirebilecekleri ortamlar sunmaktadır. Malta’da  dil okulu şubesi bulunan LAL İngilizce Dil Okullarının Malta’da IELS MALTA ve IELS GOZO olmak üzere iki İngilizce dil okulu bulunur.

Niçin Malta’da  LAL – IELS  dil okulu 

  • Yüksek kalite İngilizce Eğitimi almak istiyorsanız
  • Genel İngilizce derslerini en fazla 10 kişilik sınıflarla yapmaktadır.
  • Yazları ortalama 700, Kış mevsiminde 250 öğrenci (azami kapasite 900)
  • Her hafta başlayan ve yılboyu devam eden İngilizce dersleri mevcuttur.
  • FELTOM üyesidir.
  • Öğrencilerine güvenli, uygun, eğitim için ideal ortam sunmaktadır.
  • LAL dil okulu Malta’ da en güzel bölgelerde bulunmaktadır.
  • Havaalanında karşılama ve uğurlama hizmeti
  • Ilıman Akdeniz iklimi vardır.
  • sosyal ve sportif aktivitelere fazlasi ile yer vermektedir.

ACE Dil okulu, Malta : Club Class dil okulundan sonra en uygun ve ucuz maaliyetli dil okuludur. Detayları alt başlıkta okuyabilir siniz.

ESE Dil okulu, Malta 1996 yılında kurulan ESE dil okulu, öğrencileri tarafından Malta’daki ‘En İyi İngilizce Dil Okulu’ seçilmiştir. Öğrenciler için uçak biletilerini de içeren çok özel promosyonlu paketler yapmaktadır. Bu nedenle Malta’ nın en fazla tercih edilen dil okullarındandır. Malta’da ESE dil okulu kampanyalarını ve ese hakkında daha detaylı bilgileri yandan takip edebilir siniz.

Club Class dil okulu malta’da bulabileceğiniz en ucuz dil okuludur. Uygun maliyetleri nedeni ile yaz dönemlerinde üniversite öğrencilerinin cep harçlıkları ile rahatlıkla gidebilecekleri bir dil okuludur. Malta’da Club Class dil okulu kampanyalarını ve ese hakkında daha detaylı bilgileri yandan takip edebilir siniz.

EASY School Malta dil kursu Valletta’nın merkezinde tarihi bir binada yer alan okulumuz, deneyiminizi olabildiğince konforlu hale getirmek için donatılmış modern bir tesistir. Yakın tarihte restore edilmiş binada, tümü etkileşimli yazı tahtalarıyla donatılmış 15 modern ve klimalı sınıf bulunmaktadır. easy dil okulu hakkında detaylı bilgileri yandan takip edebilir siniz.

LSC dil okulu aslında Malta’ da Üniversitedir. İşletme alanında Malta’ da Üniversite ve Malta’ da Yüksek Lisans yapabilirsiniz. LSC de verilen eğitimler aslında bir Üniversitenin dil hazırlık yılı şeklinde verilir. London School of Commerse Malta dil kursu  nun genel merkezi Londra, İngiltere’dir. Malta’da Üniversite ve Malta’da Master için üniversiteleri mevcuttur. Yüksek Lisans  Bu nedenle buradaki çalışmaları diğer ülkelerden çok daha başarılıdır.  Aşağıda sizlere LSC Malta dil okulu 2019 yılı fiyatlarını görebilir siniz. Malta’da yüksek lisans diploma eğitimi almak isteyenler için ingilizce akademik eğitim yılı ücretleri çok uygundur.

BELS dil okulu, Malta’ da Gozo şehrindedir. Gozo adasının en güzel manzarasına sahip bir bölgedir. Sanat eğitimi alanlar ve sanatçılar tarafından özellikle tercih edilir. Yürüyüş ve bisiklet parkurları, kırmızı deniz kumları, mavi denizi, yeşili bol, doğal ortamı bozulmamış yegane Avrupa bölgelerinden biridir. Dil eğitimleri Malta binasının orijinal özelliklerini koruyarak günümüze uygulanmış binasında verilmektedir. 9 sınıflı,  havalandırmalı, Wifi erişimli, bahçe, tereas, kütüphane, çalışma alanlar mevcuttur. BELS’ teki ortam sayesinde öğrenciler hoş bir ortamda, dostça bir atmosferde Gozo kırsal bölgesine özgü nefes kesici doğal manazara eşliğinde İngilizcelerini geliştirebilirler. BELS ders sonrasında harika aktiviteleri olan bir dil okuldur.

Sprachcaffe dil okulları zincir dil okullarındandır. Diğer dil okullarından kalite, değer ve konum itibari ile çok daha lüxtür. Aynı fiyatlarla aynı lüxü sunabilmenin rahatlığını sadece Çin, Fas, İtalya, Almanya, Fransa, Ekvator, Kosta Rika, Küba, Meksika, İspanya, Amerika, Kanada, İngiltere ve Malta’ da şubeleri olan zincir bir eğitim kurumu olması nedeniyle sağlayabilmektedir. Konaklama seçeneklerinde VIP konaklamaları mevcuttur. Malta yaz okullarında lider bir okuldur.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Malta Dil Okulları Listesi

ALS STUDY  Yurtdışı Eğitim olarak Malta’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ACE MALTA St. Julians Kaliteli, butik dil kurumu.
AM LANGUAGE Sliema Malta'da uzun süreli dil eğitimi düşünen öğrenciler için tercih edilesi bir kurumdur
CLUBCLASS Swieqi Dil eğitimini ekonomik almak isteyenler için uygun dil okuludur.
CHAMBER COLLEGE Gzira Malta Üniversitesi yakınında bulunan, sosyalleşme olanakları yüksek bir okuldur.
EC St. Julians Malta'nın popüler zincir dil okuludur.
ESE St. Julians Malta'da eğitim ve konaklama konusunda kaliteli bir kurumdur.
IELS MALTA Sliema Dil eğitimi alan öğrencilerin başarısı ile kendini kanıtlamış kurumdur.
LINGUATIME Sliema Sahile yakınlığı ve ekonomik olması nedeni ile çok tercih edilen bir kurumdur.
SPRACHCAFFE St. Julians Kampüs içi konaklama olanakları ile öğrencilerin özellikle yaz aylarında tercih ettiği zincir dil okuludur.