ESE Malta Dil Okulu

ESE Malta Dil Okulu

ESE Dil okulu, Malta 1996 yılında kurulan ESE dil okulu, öğrencileri tarafından Malta’daki ‘En İyi İngilizce Dil Okulu’ seçilmiştir. Öğrenciler için uçak biletilerini de içeren çok özel promosyonlu paketler yapmaktadır. Bu nedenle Malta’ nın en fazla tercih edilen dil okullarındandır. Ayrıca 18yaş altı için yaz kampları ve pilotluk İngilizcesi, hemşirelik İngilizcesi, yönetici İngilizcesi gibi dersleri veren tek kurumdur. Şehir merkezinin göbeğindedir. Yurtları okula 15 dakika yürüme mesafesindedir ve yurtları yine okulun kendisine aittir. Bu sadece ESE öğrencileri ile beraber bir binada ve 5 farklı milletten öğrenci ile oluşan evlerde yaşayacağınız anlamına gelir. Yurtlardan sabahları okula yine de öğrenci memnuniyetini sağlamak için servis kaldırırlar. Çok kaliteli bir dil eğitimi için gerçek adrestir. ESE İngiltere’ de yine özel kampanyalı bir şubesi mevcuttur.Avrupa İngilizce Okulu (Malta), Executive Eğitim Enstitüsü (Malta), York’ta İngilizce (UK) ve York Associates (Birleşik Krallık) ‘ı da içeren Claret Grubu’nun bir üyesidir. Dört kurum da kendi alanlarında liderdir ve toplu olarak Genel İngilizce’den üst düzey şirket içi ve kurum temelli kurumsal kurslara, Özel Amaçlı İngilizce ve Uluslararası Ekip ve Liderlik gelişimine kadar geniş bir yelpazede eğitim çözümleri sunar. Grubun mükemmellik standartları, EAQUALS, IALC, Quality English, BAC, British Council, English UK ve FELTOM gibi uluslararası kabul görmüş akreditasyon kuruluşları tarafından desteklenmektedir.ESE dil okulları 1996 yılında kurulmuştur. Şehir merkezine çok yakın bir konumda yer alan ESE okulları St. Julians’ta yer almaktadır ve Paceville eğlence merkezine çok yakındır.

ESE dil kurslarının asıl hedefi her zaman kalite odaklı bir eğitim programı sunmak olmuştur.  Tüm yıl boyunca dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilere iyi bir eğitim imkanı sunan ESE Malta okulları profesyonel kadrosu ile öne çıkmaktadır.

Konaklama

ESE Malta Dil Okulları öğrencilere özel yurt imkanları, aile yanı konaklama ve kaliteli otel seçenekleri sunmaktadır.

Eğitim Programları

 • Dil Okulu Özel İngilizce Dersler
 • Genel İngilizce Kursları
 • Yoğun İngilizce Kursları
 • Mini Grup İngilizce Kursları
 • İş İngilizcesi Kursları
 • TOEFL iBT İngilizce Kursları
 • IELTS İngilizce Kursları
 • Cambridge İngilizce Kursları
 • İngiltere Amerika Üniversite Hazırlık Programı
 • Akademik İngilizce Kursları
 • 50+ Yaş İngilizce Kursları

 ESE dil okulu hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için Bilgi İstek Formumuz’u doldurabilir ve 0212 259 60 75-76′ dan bize ulaşabilirsiniz.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Malta Dil Okulları Listesi

ALS STUDY  Yurtdışı Eğitim olarak Malta’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ACE MALTA St. Julians Kaliteli, butik dil kurumu.
AM LANGUAGE Sliema Malta'da uzun süreli dil eğitimi düşünen öğrenciler için tercih edilesi bir kurumdur
CLUBCLASS Swieqi Dil eğitimini ekonomik almak isteyenler için uygun dil okuludur.
CHAMBER COLLEGE Gzira Malta Üniversitesi yakınında bulunan, sosyalleşme olanakları yüksek bir okuldur.
EC St. Julians Malta'nın popüler zincir dil okuludur.
ESE St. Julians Malta'da eğitim ve konaklama konusunda kaliteli bir kurumdur.
IELS MALTA Sliema Dil eğitimi alan öğrencilerin başarısı ile kendini kanıtlamış kurumdur.
LINGUATIME Sliema Sahile yakınlığı ve ekonomik olması nedeni ile çok tercih edilen bir kurumdur.
SPRACHCAFFE St. Julians Kampüs içi konaklama olanakları ile öğrencilerin özellikle yaz aylarında tercih ettiği zincir dil okuludur.