LSC Malta Dil Okulu

LSC MALTA ALL STUDY

Malta LSC dil okulu aslında Malta’ da  bir işletme üniversitesidir.  İşletme alanında Malta’ da Üniversite ve Malta’ da Yüksek Lisans diploması alabilir siniz. LSC de verilen eğitimler aslında bir Üniversitenin dil hazırlık yılı şeklinde verilir. London School of Commerce dil okulu  nun genel merkezi Londra, İngiltere’dir. Malta’da Üniversite ve Malta’da Master için üniversiteleri mevcuttur. Yüksek Lisans  Bu nedenle buradaki çalışmaları diğer ülkelerden çok daha başarılıdır.  Öğrenci dağılımı daha çok İspanyol, Fransız, İsveç, İtalyan ve İsviçrelilerden oluşur. Bir sınıfa 2. Türkün düşmesi çoğu zaman imkansızdır. Ücret olarak diğer okullardan bir hayli farklıdır. Konaklama dahil özel İngilizce paketleri mevcuttur. Malta’ da aynı okulda sayılı Türkün bulunduğu, ve çok özel bir konaklama türü satın almak isterseniz tercih edeceğiniz dil okuludur. Eğer İngilizceniz yetersiz çıkarsa hem Malta dil okulu hem de Malta’daki Üniversitenizden şartlı kabul mektubunuzu getirtiyor ve 100% eğitiminize başlamanızı sağlıyoruz. Malta dil okulumuzun YAZ KAMPANYASI devam etmektedir. Aşağıda sizlere 2019 yılı için güncel LSC Malta dil kursları paket fiyatlarını sunuyoruz.

Ticaret Okulu Malta, LSC Malta tarafından sunulan İngilizce eğitimi programları için minimum giriş koşullarını yerine getirmek için ek İngilizce dili eğitimi isteyen öğrenciler için tasarlanmış Akademik İngilizce kursları sunmaktadır. Program dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinin geliştirilmesi üzerine yoğunlaşır. Temel yeterliliklerin öğretilmesinin yanı sıra, ders ayrıca öğrencileri daha fazla çalışmaya hazırlayabilmek için sözlü sunum, deneme ve rapor yazma becerilerine de odaklanır. LSC Malta’da daha fazla çalışmaya devam etmenin kabulü, İngilizce yeterlilik seviyesindeki IELTS 6.0 denkliğine sahip olan öğrencilere bağlı olacaktır. Ancak öğrenciler bu derste IELTS de dahil olmak üzere dil nitelikleri için bir giriş programıdır ve bu nedenle öğrencilerin bunu seçmeleri durumunda harici resmi dil sınavının zorluklarına hazır olmalarını sağlamak için önemli sınav hazırlığı çalışmaları yapar.Londra Ticaret Okulu Malta, IELTS sınavlarını doğrudan sunmamakla birlikte, öğrencilere süreç hakkında tavsiyelerde bulunabilir.LSC Malta tarafından sunulan ana derece kurslarına geçmek isteyen öğrenciler, bu değer kursunu akademik çalışmaya bir giriş olarak bulacaklardır. Ayrıca, LSC Malta’da Akademik İngilizce kurslarını tamamlayan öğrenciler, LSC Malta’da tam zamanlı 12 aylık MBA derecesini burs alarak okumalarını sağlıyoruz. Ticaret Okulu, Malta Ltd (LSCM), Haziran 2014’te Malta’da küresel bir yüksek öğrenim sağlayıcısı olarak kuruldu ve Londra Ticaret Okulu Küresel Grubu’nun bir bölümünü oluşturdu. LSCM’nin temel amacı, Malta’da lider bir küresel yüksek öğrenim sağlayıcısı olmaktır. Londra’nın ana okulu olan Londra Ticaret Okulu’nun (LSC), Londra’nın vizyon ve misyonunu sürdüren LSCM, Malta’daki öğrenci adaylarına ve profesyonellerine yüksek kaliteli ve yenilikçi lisans ve yüksek lisans programları sunmayı amaçlamaktadır. Diğer ülkelerden. Bu vizyon, özellikle küresel yetenekleri çekmek ve sürdürülebilir bir ekonomi oluşturmak için bölgesel işlerle uğraşmak üzere Malta’yı Yüksek Öğrenim Merkezi olarak tanıtmak amacıyla Malta Hükümeti politikasına paraleldir. Kampüs, bir UNESCO Dünya Mirası Alanı olan tarihi Valletta kentinin yakınında ve adanın ana ulaşım merkezine ve çok sayıda tarihi simge yapıya, alışveriş merkezine, eğlence bölgesine ve eğlence merkezlerine kolayca ulaşılabilecek bir mesafede yer almaktadır. . LSC Malta’da, eğitiminizi temel akademik başarının ötesine geçen gerçekten biçimlendirici bir deneyim haline getiren, milliyet ve kültürlerin erimesi olan bir öğrenci popülasyonundan oluşan gerçekten çeşitli bir çevreye dalmış olacaksınız. Üniversite olduğu için okul kampüsünde konaklama ücretleri dil okuluna gidecek öğrencilere eğitim ücretlerine nazaran yüksek gelmektedir.

Lokasyon: LSC Malta – Valetta Campus (Malta’nın başkenti Valetta’dadır)

Malta dil okulu YAZ KAMPANYASI devam etmektedir. Aşağıda sizlere 2019 yılı için güncel dil kursu fiyatlarını görebilir siniz.

HAFTA

 

OKUL + APART PAYLAŞIMLI 3KİŞİLİK ODA

 

 

OKUL + APART PAYLAŞIMLI 2KİŞİLİK ODA

 

 

OKUL + YURT PAYLAŞIMLI 2KİŞİLİK ODA

 

2hafta

€ 620

€ 665

€ 765

4hafta

€ 1,105

€ 1,195

€ 1,355

6hafta

€ 1,555

€ 1,690

€ 1,955

8hafta

€ 1,975

€ 2,155

€ 2,485

10hafta

€ 2,375

€ 2,605

€ 3,035

12hafta

€ 2,710

€ 2,985

€ 3,255

16hafta

€ 3,455

€ 3,825

€ 4,185

20hafta

€ 4,005

€ 4,470

€ 4,920

24hafta

€ 4,725

€ 5,285

€ 5,340

28hafta

€ 5,460

€ 6,110

€ 6,180

32hafta

€ 6,205

€ 6,950

€ 6,620

36hafta

€ 6,760

€ 7,600

€ 7,225

40hafta

€ 7,505

€ 8,440

€ 8,025

  • Dersler: Haftada 20 Ders, 15 Net Saat
  • İçerik: General English
  • Öğretmen: Profesyonel ve Native Speaker Öğretmenler
  • Program İçeriği:London School of Commerce’da verilen İngilizce programlarının temel amacı öğrencinin
  • konuşma – okuma – yazma – dinleme becerilerini geliştirerek öğrencinin Genel İngilizce ve Akademik İngilizce bilgilerini geliştirmektir. Ders içerisinde profesyonel CELTA eğitimi almış native speaker öğretmenler ders içerisinde öğrencinin derse katılımını sağlamak amaci ile sürekli “One to One” communication gruplar ile öğrencilerin ders içerinde işlenen konulari hizla pratiğe dökmelerini sağlamaktadırlar.
  • Başlangıç Tarihleri: Her pazartesi
  • Başvurmak için Gereken Evraklar:Pasaport
MALTA ÜNİVERSİTESİNDEİNGİLİZCE HAZIRLIK

PAKETİN İÇERİĞİ:

       
• Genel İngilizce Kursu (20 ders-15 saat) • Okulda Bedava İnternet
• Paylaşımlı Apart/Yurt konaklama • Yurtda Bedava İnternet
• ECO Tax Vergisi • Kitap ve Materiyaller
• Kayıt Ücreti Dahil • Kurs Bitirme Sertifikası
• Seviye Tespit Sınavı • Havaalanı Karşılaması
• Hoşgeldin Paketi • Yaz Sezon Farkı Dahil

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Malta Dil Okulları Listesi

ALL Study Yurtdışı Eğitim  Malta’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisidir. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ACE MALTA St. Julians Kaliteli, butik dil kurumu.
AM LANGUAGE Sliema Malta'da uzun süreli dil eğitimi düşünen öğrenciler için tercih edilesi bir kurumdur
CLUBCLASS Swieqi Dil eğitimini ekonomik almak isteyenler için uygun dil okuludur.
CHAMBER COLLEGE Gzira Malta Üniversitesi yakınında bulunan, sosyalleşme olanakları yüksek bir okuldur.
EC St. Julians Malta'nın popüler zincir dil okuludur.
ESE St. Julians Malta'da eğitim ve konaklama konusunda kaliteli bir kurumdur.
IELS MALTA Sliema Dil eğitimi alan öğrencilerin başarısı ile kendini kanıtlamış kurumdur.
LINGUATIME Sliema Sahile yakınlığı ve ekonomik olması nedeni ile çok tercih edilen bir kurumdur.
SPRACHCAFFE St. Julians Kampüs içi konaklama olanakları ile öğrencilerin özellikle yaz aylarında tercih ettiği zincir dil okuludur.