Malta’da Aile Programları

Malta'da Aile Programları

AİLE PROGRAMI

Bu program aileler için özel olarak tasarlanmıştır. İlginç ve eğlenceli programımız 15 saatlik İngilizce dersi ile birleştirilmiştir. Yetişkinler yetişkin sınıfına, çocuklar ise yaş grubuna uygun olarak sınıflara yerleştirilir.

 

Aileler için kurs seçenekleri Çocuklar için kurs seçenekleri
ACE Grp 20

ACE Mini 20

ACE Business 20

ACE Personalised 20

Çocuk bakımı* (6 aylık – 4 yaş arası)

ACE Kiddie English Course (5 – 11 yaş arası)

ACE Teen English Course (12 – 17 yaş arası)

ACE Kiddie and Teen Personalised

*Kucakta ve  yürümeye başlayan bebekler için olan programda bakım merkezi okula yakın olmakla birlikt,e çocuk bakıcılarımız eğitim almış ve diplomalıdır.

Konaklama:

ACE Malta, Bay Street Hotel veya InterContinental  Hotel’ de aileler için konaklama hizmeti sumaktadır. Bay Street Hotel konum olarak okulun yukarında yer almaktadır. Otel odası olarak ya da paylaşımlı mutfağa sahip stüdyo daireler olarak seçenekler sunmaktadır. InterContinental Hotel ise Bay Street Complex’ in karşısında yer almaktadır. Her iki otelde, kafelere, restoranlara, banklar, gece kulüplerine, otobüs durağına ve pek çok noktaya yürüme mesafesindedir.

Etkinlikler:

ACE Malta’da öğrenciler için çeşitli sosyal etkinlikler düzenlenmektedir. İngilizce öğrenmenin en kolay ve kalıcı yolu olarak öğrencilerin dil becerilerini geliştirmeleri için sınıfta ve gerçek hayatta öğrenim verilmektedir. Çalışanlarımız öğrencilere yerel ortamlarda yeni arkadaşlar edinmeleri sağlayacak ve Malta kültürünü tanıtacaklar.

Aktive programlarında İngilizce kursuna ek olarak gezi, spor ve eğlenceler de sunulmaktadır. Fiyatlar sezonlara ve talep edilen programlara göre değişkendir.

Danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi ve destek almak için Bilgi istek formunu doldurmanız ya da 0212 259 60 75 no’lu ofis telefonlarımızdan aramanız yeterlidir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

Malta Dil Okulları Listesi

ALS STUDY  Yurtdışı Eğitim olarak Malta’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI ŞUBELER GENEL BİLGİLER
ACE MALTA St. Julians Kaliteli, butik dil kurumu.
AM LANGUAGE Sliema Malta'da uzun süreli dil eğitimi düşünen öğrenciler için tercih edilesi bir kurumdur
CLUBCLASS Swieqi Dil eğitimini ekonomik almak isteyenler için uygun dil okuludur.
CHAMBER COLLEGE Gzira Malta Üniversitesi yakınında bulunan, sosyalleşme olanakları yüksek bir okuldur.
EC St. Julians Malta'nın popüler zincir dil okuludur.
ESE St. Julians Malta'da eğitim ve konaklama konusunda kaliteli bir kurumdur.
IELS MALTA Sliema Dil eğitimi alan öğrencilerin başarısı ile kendini kanıtlamış kurumdur.
LINGUATIME Sliema Sahile yakınlığı ve ekonomik olması nedeni ile çok tercih edilen bir kurumdur.
SPRACHCAFFE St. Julians Kampüs içi konaklama olanakları ile öğrencilerin özellikle yaz aylarında tercih ettiği zincir dil okuludur.