LSI Dil Okulları Avustralya

Dünya geneline yayılmış bir dil okuludur.İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz. LSI ayrıca Meksika, Rusya, İtalya, Panama, İspanya gibi partner dil okulları ile birlikte de çalışmaktadır.Okulların çoğu şehirlerin kalbinde olup toplu taşıma araçlarına da oldukça yakın konumdadır.

Kolay ulaşım olanakları ve güneşli havasıyla turistlerin en çok gittiği yerlerden birisi olan Brisbane’in merkezi yerlerinden biri olan Queensland’da bulunan LSI Brisbane, şehrin sosyal imkanlarına olan yakınlığıyla da öğrencilerinin en iyi şekilde hizmet almasını istemektedir.Gezip görebileceğiniz yerler arasında; Nehir kenarındaki parklar, farklı fantastik taze meyve, sebze ve deniz ürünleri satan pazarlar, ahşap evler ve kültür merkezi, şehrin en çok ilgi gören cazibe yerleridir.

LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.Ücretsiz internet erişimi öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır.Müfredat içeriğinde her seviyedeki öğrenci için oluşturulmuş genel ve yoğun İngilizce programları, TOEFL, Cambridge gibi önemli sınavlar için hazırlık kursları yer alan okulda iş İngilizcesi eğitimi de verilmektedir.

LSI yeni bir dil öğrenmek, kendinize yeni bir kültürün içinde bulmak ve farklı milletlerden arkadaşlar edinmek için mükemmel bir yerdir. İhtiyaçlarınız, bulunduğunuz dil seviyesi ve kurs süresine bağlı olarak size özel bireysel bir kurs planı hazırlanmaktadır. Çoğu merkezde sınavlara hazırlık kursları verilmektedir ve her ISY öğrencisi düzenli olarak akademik bir danışmanlık, ayrıca çalışma becerileri ve üniversiteye giriş konularında yardım almaktadır. İş kariyeri hedefleyen İngilizce öğrencileri, ISY programının bir parçası olarak İş İngilizcesi Kursu alabilmektedir.

Dersler boyunca farklı gündelik durumlara göre iletişim becerilerinizi hızla geliştirebilirsiniz. Her gün göreceğiniz 2 ders şu alanları kapsamaktadır: telafuz, dilbilgisi, sözcük bilgisi. Sonra ki 2. derste şu alanlara odaklanacaksınız: konuşma, okuma, yazma, dinleme.

Yer Alan Programlar

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Yoğun Akademik İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • IELTS Hazırlık
  • Club 50+
  • Cambridge Sınav Hazırlık

ILSC dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Embassy CES İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

  • ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.