ILSC Brisbane Dil Okulu

Avustralya’nın üçüncü büyük kenti olma özelliğini taşıyan Brisbane çok kültürlü bir yapısı olmakla beraber  Avustralya’da dil eğitimi almayı düşünen öğrencilerin en çok tercih ettikleri şehirlerden birisidir. Şehir doğal güzellikleri ve sanat organizasyonlarının yanı sıra  cafe ve alışveriş kültürüyle de öğrenciler için bir cazibe merkezi halindedir.  Boş zamanlarınızda Brisbane de bulunan harika plajlarının tadını çıkarabilir ya da Brisbane’a sadece 1 saat mesafe uzaklıkta bulunan sörf cenneti Gold Coast’ta  sörf yapabilirsiniz.

Avustralya’da dil eğitimi almayı düşünen öğrencilerin şehir seçimi yaparken şunları göz önünde bulundurmalarında fayda vardır:

 • Konaklama ve yaşam masraflarının uygun maliyetli olması
 • Eğitim alırken aynı zamanda keyifli zaman geçirebileceğiniz bir şehir olması
 • Gidilecek şehirdeki Türk oranının az olması
 • Part-time çalışma olanağı

Brisbane, yukarıda sıralanan tüm kriterleri sağlayan 3 büyük şehirden biri. O nedenle Brisbane’a giden her öğrenci oldukça mutlu bir öğrencilik süreci geçirmektedir.

Brisbane’da İngilizce dil eğitimi alınabilecek en kaliteli okullardan birisi ILSC’dir. ILSC Brisbane dil okulu, Brisbane’ın şehir merkezinde yer almaktadır. Restoran, cafe, mağaza, sinema ve diğer kültürel aktivitelere sadece birkaç adım uzaklıkta bulunmaktadır.

ILSC Brisbane okul özellikleri:

 • Her sınıfta interaktif tahta
 • 21 modern ve donanımlı sınıf
 • Bilgisayar odası
 • 2 öğrenci mutfağı
 • Tüm okulda ücretsiz Wi-Fi
 • Masa tenisi
 • Uluslar arası akreditasyonlar
 • Kütüphane
 • Tecrübeli ve arkadaş canlısı öğretmenler

 

ILSC dil okullarını diğer zincir dil okullarından ayıran en büyük fark İngilizceyi çok çeşitli formlarda sunarak öğrencinin dil eğitimi alırken mesleğiyle veya ilgi duyduğu alanlarda da İngilizce kullanma becerisini geliştirmesine katkı sağlamasıdır. Her bir ILSC okulunda 50 ye yakın seçmeli ders içerisinden seviyenize uygun olan ihtiyaç duyduğunuz ve istediğiniz dersleri alabilmektesiniz.

IELTS sınav başarısı oldukça yüksek olan  ILSC dil okulunda öğrencilerin; okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerileri ayrı ayrı değerlendirilir ve o seviyeye tam uygun bir sınıfa yerleştirilir. Bu sisteme göre öğrenciler 4 hafta gibi bir sürede 1 kur ilerleme kaydedebilmektediler.

ILSC  dil okulunda İngilizce eğitimini tamamlayan öğrenciler  ILSC bünyesindeki sertifika programlarına yada  Avustralya’nın önce gelen üniversitelerinde lisans yada master eğitimine devam edebilmektedirler.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.