Shafston Dil Okulları Avustralya

Bünyesinde bir çok uluslararası öğrenci barındıran Shaftson dil okulları Brisbane ve Gold Coast şehirlerinde bulunmaktadır. Okul 2013,2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.

Shafston International BRISBANE Dil Okulları

Brisbane, Avustralya’nın gelişen en hızlı şehirlerinden birisidir.Şehir açık hava yaşam tarzı,canlı kentsel alanlar ve sıcakkanlı yerel halk ile tanınmaktadır.Şehri keşfetmeniz için bisiklet yollarıyla muhteşem bişr şehirdir.Barlar,Klüpler ve müzik mekanlarıyla heyecan verici bir gece hayatına sahiptir.Bu dil okulu şehir merkezine sadece 10 dakika uzaklıktadır.Brisbane Kangaroo Point etkileyici nehir kıyısında yapılmış olan kampüs 5 hektarlık muhteşem bir manzaraya sahip bir alanda kurulmuştur. Shafston, genel ingilizceden kurslarından IELTS ve Cambridge programlarına kadar birçok alanda seçenekler sunup öğrencileri bir araya getiren harika bir dil okuludur. Ayrıca Kangaroo Point kampüsünde bulunan Sydney Üniversitesi apartmanları 352 öğrenciye tek kişilik, çift kişilik ve yurt şeklinde odalarda konaklama fırsatları bulunmaktadır. Öğrenciler için sunulan diğer imkanlar ise: öğrenci kafeteryası, kütüphane, bilgisayar odasıdır.

Yer Alan Programlar

 • Genel İngilizce
 • Cambridge İş İngilizcesi
 • Cambridge sınav Hazırlık
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL Hazırlık
 • IELTS Hazırlık
 • TOEIC Hazırlık
 • TESOL
 • Akşam İngilizce Kursu

Shafston International GOLD COAST Dil Okulları

Shafston Gold Coast binası yeni bir kampüse sahiptir. Shafston Gold Coast 1996 beri bu yana hep aynı mükemmel hizmeti ve yüksek eğitim standartlarını vermektedir. Yeni metaryelleri, modern, rahat masa ve sandalyeler ile yenilenmiş sınıflara sahiptir. Her sınıfta büyük ekran monitör veya veri projektörü bulunmaktadır. Eğitimciler son ESL öğretim teknikleri ve malzemeleri kullanma fırsatı vererek donatılmıştır. Ücretsiz WiFi internet sunulmakta ve erişim için, öğrenciler kendi bilgisayarlarını veya alternatif olarak, hiçbir ücret ödemeden kolej tarafından sağlanan laptop bilgisayarları kullanabilmektedirler. Öğrenciler için kampüste bulunan Shafston Cafe iyi bir dinlenme yeridir.Gold Cost, Avustralya’nın bir numaralı turist merkezi olup etkinkinlikleri,aktiviteleri ve eğlenceleri ile dolu bir şehirdir.Su sporlarını yapabileceğiniz 70 kilometrelik sörf kumsallarıyla meşhur bir şehirdir.Bunun yanı sıra Mayı-Ekim ayları arasında yapılan balina seyir gezilerine de katılabilir ve şehrin keyfini çıkartabilirsiniz.

Yer Alan Programlar

 • Genel İngilizce
 • Cambridge Hazırlık
 • IELTS, TOEIC Hazırlık
 • Sertifika Programları
 • Diploma Programları

Shaftson dil okulları hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlarımızdan yararlanmak için BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Embassy CES İngilizce dil okulları hakkında ücretsiz bilgi, danışmanlık, iletişim ve randevu talebiniz için 0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

 • ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı,2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY, ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL
DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU

AVUSTRALYA DİL OKULLARI LİSTESİ 

ALS Study Yurtdışı Eğitim olarak Avustralya’daki birçok uluslararası ve butik okulun Türkiye’de ki resmi temsilcisiyiz. Anlaşmalı olduğumuz okullardan bazıları;

DİL OKULLARI    ŞUBELER    GENEL BİLGİLER 
ILSC Sydney,Brisbane,Melbourne Sydney,Melbourne,Bribane'de bulunan ve 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan dil okulu
UIT Melbourne Melbourne'de bulunan dil ve sertifika programı sunan kurum
EMBASSY
ENGLISH
Sydney, Brisbane,
Melbourne vb.
Surfers Paradise, Avustralya’nın da en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.
HAWTHORN Melbourne Avustralya’nın en eski dil okullarından birisidir.Bir çok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir dil okuludur.
EUROCENTRES Sydney, Melbourne, Brisbane vb. Bir dili mümkün mertebe kapsamlı öğrenmek ister misiniz? Eurocentres size konuşma, yazma, dil bilgisini en iyi şekilde öğretecektir.
KAPLAN Sydney, Brisbane, Melbourne vb. 80 yılı aşkın süredir eğitim veren Kaplan çok güçlü ve köklü bir dil okuludur
ILSC Sydney, Brisbane her zaman en iyi teknolojiyi kullanarak uzun yıllardır eğitim vermektedir
LSI  Brisbane İngilizceyi ana dili ingilizce olan yerlerde öğrenebilirsiniz.LSI dil okulları oldukça donanımlı ve konforludur.
SHAFSTON
COLLEGE
Brisbane, Gold Cost 2014 yıllarında Ryugaku Journal tarafından Avustralya’da bir numaralı ingilizce kursu seçilip bir çok övgü almıştır.