Kanada Vizesi

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim, Kanada vizesi için turistik, iş, eğitim ve çalışma amaçlı olmak üzere tüm vize işlemlerinde yardımcı olmaktadır. İlk Kanada vizesi sizler için çok önem taşır. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için Kanada vize başvurusu sonraki yurtdışı çıkışları için yapacağı vize başvurularında çok büyük referans olmaktadır. Adayların vize alma gücünü artırdığı kesinlikle bilinmektedir. Kanada vize dosyanızı güvenle ALL STUDY danışmanlarınıza teslim edebilir, profesyonel destekle başvurunuzu yapabilir siniz. Kanada’da eğitim ve turist vizesi alabilmek için iki tip vize bulunmaktadır. Kanada vizeleri konusunda websitemizden Kanada turist vizesi ve Kanada öğrenci vizesi detaylarını okumanızı tavsiye ediyoruz. Site güncelleme tarihi : 10 Ocak, 2016 dır. İnternet üzerinden yapmış oldugunuz araştırmalarınızda özellikle bilgilerin güncel olmasına dikkat ediniz.

ALL STUDY Kanada vizesi danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olunmaktadır:

  • Kanada kurs/okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
  • Kanada vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak doldurulması,
  • Kanada vizesi için evrakların İngilizce ‘ye tercüme ettirilmesi,
  • Kanada vizesi için Kanada büyükelçiliğine kargo edilmesi
  • Uçak bileti rezervasyonunuzun yapılması
  • Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
  • Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
  • İyiniyet mektubu ve CV’ nin yazılmasına yardım etmesi
  • Kanada vize dosyanızın tasnif edilmesi
  • Kanada vize dosyanız tamamen tarafımızdan yürütülmekte ve vize merkezine tarafımızdan sunulmakta ve yine teslim alınmaktadır. Kanada vizesine tarafımızdan başvuru yapan adaylar bizler için  oku/vize başvuru formunu imza etmek ve vize için resmi evrakları tarafımıza teslim etmekle yükümlüdür.

ALL SSTUDY Yurtdışı Eğitim olarak öğrencilere ve turistlere Kanada vize konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunuyoruz. Kanada Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından İngiltere vize ofislerine elden yapılmaktadır.

 

KANADA VİZESİ BAŞVURU MERKEZİ:

Kanada Büyükelçiliği: Cinnah Caddesi No: 58 06690 Çankaya – Ankara

Tel:  0 312 409 27 00 Fax: 0 312 409 28 11

Web: www.dfait.gc.ca/canada-europa/turkey/

ALL STUDY  vize merkezinin vize danışmanlığı yapmış olduğu ülkeler; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Yeni Zelanda, İrlanda, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Avusturya, Macaristan, Polonya.