Kanada Vizesi

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim, Kanada vizesi için turistik, iş, eğitim ve çalışma amaçlı olmak üzere tüm vize işlemlerinde yardımcı olmaktadır. İlk Kanada vizesi sizler için çok önem taşır. İlk defa vize başvurusunda bulunacak boş bir pasaport için Kanada vize başvurusu sonraki yurtdışı çıkışları için yapacağı vize başvurularında çok büyük referans olmaktadır. Adayların vize alma gücünü artırdığı kesinlikle bilinmektedir. Kanada vize dosyanızı güvenle ALL STUDY danışmanlarınıza teslim edebilir, profesyonel destekle başvurunuzu yapabilir siniz. Kanada’da eğitim ve turist vizesi alabilmek için iki tip vize bulunmaktadır. Kanada vizeleri konusunda websitemizden Kanada turist vizesi ve Kanada öğrenci vizesi detaylarını okumanızı tavsiye ediyoruz. Site güncelleme tarihi : 10 Kasım, 2018′ dir. İnternet üzerinden yapmış oldugunuz araştırmalarınızda özellikle bilgilerin güncel olmasına dikkat ediniz.

ALL STUDY Kanada vizesi danışmanlığı için başvuru sahiplerine birçok şekilde yardımcı olunmaktadır:

 • Kanada kurs/okul kabul mektuplarınızın vize dosyanıza eklenmesi
 • Kanada vize başvurusu için Vize formlarının on-line olarak doldurulması,
 • Kanada vizesi için evrakların İngilizce ‘ye tercüme ettirilmesi,
 • Kanada vizesi için Kanada büyükelçiliğine kargo edilmesi
 • Uçak bileti rezervasyonunuzun yapılması
 • Konaklama detaylarınızın yapılması ve vize dosyanıza detayların eklenmesi
 • Seyahat sağlık sigortanızın yapılması
 • İyiniyet mektubu ve CV’ nin yazılmasına yardım etmesi
 • Kanada vize dosyanızın tasnif edilmesi
 • Kanada vize dosyanız tamamen tarafımızdan yürütülmekte ve vize merkezine tarafımızdan sunulmakta ve yine teslim alınmaktadır. Kanada vizesine tarafımızdan başvuru yapan adaylar bizler için  oku/vize başvuru formunu imza etmek ve vize için resmi evrakları tarafımıza teslim etmekle yükümlüdür.

ALL SSTUDY Yurtdışı Eğitim olarak öğrenci ve turist vizesi başvurusu yapmak isteyen adaylara; Kanada vize konusunda güvenle vize başvuru yapma rahatlığını sunuyoruz. Kanada Vizesi evrak dosyanız için hazırladığınız belgeleri danışmanınıza elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilir siniz. Evraklarınızın zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesi vize alımında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Vize başvuruları adaylar tarafından İngiltere vize ofislerine elden yapılmaktadır.

 • KANADA VİZESİ BAŞVURU MERKEZİ –  Kanada Büyükelçiliği: Cinnah Caddesi No: 58 06690 Çankaya – Ankara
 • Tel:  0 312 409 27 00 Fax: 0 312 409 28 11  Web: www.dfait.gc.ca/canada-europa/turkey/

ALL STUDY  vize merkezinin vize danışmanlığı yapmış olduğu ülkeler; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Yeni Zelanda, İrlanda, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Avusturya, Macaristan, Polonya ve tüm Schengen ülkeleridir.

****

KANADA 350BİN GÖÇMENİ ALACAĞINI DUYURDU.
Kanada Göçmenlik, Sığınmacılık ve Vatandaşlık Bakanı Ahmed Hussen Kanada’nın 2021 yılında 350,000 göçmene kapılarını açacağını söyledi.  Kanada’da Türkçe yayın yapan Perfectgazete.com’un aktardığı habere göre, her kategoriden göçmenin dahil edildiği yeni gelen sayısı 310.000’den 350.000 kişiye yükseltilecek. Hükümetin önümüzdeki 3 yılı kapsayacak göçmenlik planına göre, Kanada nüfusunun yaklaşık %1’ine denk gelen bir nüfus artışına evsahipliği yapacak. Ekonomik göçmenlik programları ve kalifiye işçi programları aracılığıyla ülkeye yeni gelen göçmenlerin birçoğunun işgücü açığını kapatması bekleniyor. Bakan Hussen, göçmenlerin ülke genelindeki çeşitli işgücü ihtiyacını karşılamakla birlikte artan yaş ortalamasının yükünü de hafifleteceğini söyledi.
Kanada’nın birçok bölgesinde ciddi şekilde işçi açığı olduğununun altını önemle çizen Bakan Hussen, Kanada Göçmenlik, Sığınmacılık ve Vatandaşlık Bakanlığı’ nın planının etkili bir şekilde uygulanması halinde Kanada’ nın göçmenlere kucak açan bir ülke olmakla kalmayıp, global ekonomide liderlik yarışında yükseleceğini de belirtti.Bakan Hussen aynı zamanda Liberal Hükümetin yeni gelenlerin yerleşme süreçlerine yapılan mali katkıyı %30 oranında arttırdığını hatırlatarak, göçmen sayısına paralel olarak ihtiyaçların artması halinde devlet desteğinin de artacağını sözlerine ekledi. Göçmenlik avukatları, aktivist gruplar ve ekonomistlere ilaveten federal hükümetin ekonomik danışma kurulu da alınacak göçmen sayısının ülkeye fayda sağlayacağı görüşünde. Bununla birlikte son yapılan araştırmalara göre başkent Ottawa’da bulunan evsizlerin çeyreğini yeni gelen göçmen ve sığınmacıların oluşturduğu gözlemlendi.
06 Kasım 2018  tarihli Birgün gazetesinden alıntıdır.