ELS Dil Okulları Kanada

ELS İngilizce Dil Okulları – Vancouver

ELS İngilizce dil okulu, Vancouver’ in merkezinde bulunmaktadır. Okul öğrencilerin ilgisini çekebilecek, alışveriş merkezleri, kafe ve restoranlar, resim sergileri, sinema ve tiyatrolara yürüme mesafesindedir. Okulun öğrencilerine sağladığı imkanlar ; maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim, bilgisayar laboratuvarları, kütüphane, öğrencilerin dinlenebileceği geniş bir dinlenme odası ve internet erişimidir.Programlar :

Yoğun İngilizce Eğitimi : İngilizce becerilerinizi ilerletmeyi planlayan bu program aynı zamanda daha akıcı konuşmanızı sağlar. Programda okuma, yazma, konuşma, gramer ve kelime bilgisi üzerine dersler bulunmaktadır.

4 hafta süren eğitimler, haftada 30 saat olmak üzere her seviyeden öğrenciyi kabul etmektedir.

Yarı Yoğun İngilizce Programı : Bu program İngilizce eğitim alırken aynı zamanda çevreyi gezmek isteyen öğrenciler için oldukça ideal bir tercihtir. Dersler sabah yapılmakta, öğleden sonrası öğrencilere bırakılmaktadır.

4 hafta süren eğitimler, haftada 30 saat olmak üzere her seviyeden öğrenciyi kabul etmektedir.

TOEFL, IELTS Hazırlık Programı : Bu program öğrencilerin konuşma, dinleme, okuma ve yazma ile ilgili soruları yanıtlandırmasını gerektiren internet tabanlı yeni TOEFL  IBT, yalnızca ne bildiğinizi değil, ne derecede kendinizi ifade edebildiğinizi ve bilginizi uygulayabildiğinizi ölçer.

İş İngilizcesi Programı : Açık ve anlaşılır sunum yapabilme, tartışma, pazarlıklar, rapor ve e-mail, iş mektubu yazma gibi iş hayatını birebir ilgilendiren konularda İngilizce öğretimine odaklanmıştır. Aynı zamanda programda bulunan uluslararası öğrenciler çeşitli deneyimler kazanmanıza yardımcı olacaktır. Program 4 hafta sürmektedir. Haftada 20 saat olacak şekilde ayarlanmıştır.

Akademik Amaçlı İngilizce : Bu programda öğrenciler üniversite öncesi dil seviyesini yeterli düzeye getirmeyi amaçlar. IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlık kurslarından önce İngilizce dil seviyelerini ilerletmek isteyen öğrenciler için de uygundur.

Haftada 30 saat olarak ayarlanan programda amaç, öğrencinin grammer, kelime bilgisi, okuma, konuşma, yazma gibi becerilerini geliştirmektir.

Ek ücretler ve Konaklama

ELS dil okulları öğrencilerine kampüs dışı konaklama ve aile yanı konaklama olmak üzere iki çeşit konaklama imkanı sunar. Kampüs dışı konaklama kampüse yakın öğrenciler için apartlar olarak düzenlenmiştir. Aile yanı konaklama öğrencilerin pratik yapma imkanını arttırmaktadır.

Ayrıca öğrencilere verilen kurs materyalleri, kargo ve havaalanı transferi hizmeti ayrıca ücretlendirilmektedir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU