Canada Language Centre Toronto Dil Okulu

Centre Linguista ve Canada Language Centre (CLC) OISE Grup’a bağlı olarak eğitim vermektedir. CLC, CALPS ve ACELP akreditasyonuna sahiptir.

CLC  İngilizce Dil Okulu şehir merkezinde iki önemli ana metro durağının bulunduğu caddelerin ortasında konumlanmıştır. Öğrenciler okulda bulunan bilgisayar laboratuarını ücretsiz olarak kullanabilir, öğrenci salonundan faydalanabilirler.

Programlar

Yoğun ingilizce Programı : 1-36 hafta süren programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi dersleri üzerine yoğunlaşılmaktadır. Minimum katılım yaşı 17’dir. Her yaştan katılımcı alınmaktadır.

iş ingilizcesi Programı : 1-12 hafta süren programda kariyerinde ilerlemek isteyen kişilere yönelik olarak planlanmıştır. Bu programa katılmak isteyenlerin ingilizce bilgisine az da olsa sahip olması gerekmektedir. Bu programda ayrıca sunum yapma, iş hayatında kullanılan kelime bilgisi ve iş toplantıları hakkında da bilgi verilmektedir.

Sınavlara Hazırlık Programı : 1-36 hafta süren program orta ve ileri düzey öğrenciler için haftada 25 saat olarak planlanmıştır. Sınıflar maksimum 12 öğrenciden oluşmaktadır. Öğrenciler girmeyi planladıkları sınav doğrultusunda TOEFL, IELTS, Cambridge ve TOEIC sınavlarına hazırlanması sağlanır. Deneme sınavları yapılarak öğrencilere yönlendirme yapılır.

Konaklama ve Ek ücretler

CLC öğrencilerine aile yanı konaklama imkanı sunmaktadır. Bu konaklama tek kişilik odalarda ve isteğe bağlı olarak tam ya da yarım pansiyon olarak yapılmaktadır.

Kayıt ücreti, konaklama yerleştirme ücreti ve havaalanı karşılama ücreti ayrıca ücretlendirilmektedir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU