Pacific Language Institute Toronto Dil Okulu

Pacific Language Institute - Toronto

1924 yıldan bu yana yüksek eğitim standartlarıyla eğitim veren Pacific  Language Institute (PLI) uluslararası ün kazanmış bir dil okuludur. PLI, Vancouver ve Toronto’da yoğun programlarla eğitim veren okul özellikle yetişkin öğrencileri için uygundur. PLI, 2009 yılından beri Kaplan Grubu içerisinde yer almaktadır.

PLI, Yorkville’  de Toronto Üniversitesi’ne yakın bir mevkide, diğeri de şehir merkezinin göbeğinde bulunmaktadır. PLI, çağdaş okul binaları, donanımlı sınıflar, bilgisayar laboratuarı ve ücretsiz kablosuz internet erişimini içeren mükemmel tesisler sunmaktadır. Aynı zamanda kurumun Toronto merkezi TOEFL merkezidir.

Programlar

Genel İngilizce Kursu : Bu program hafta içi her gün  günde 4 saat olacak şekilde 20 ders olarak planlanmıştır. Programda öğrenciler ayrıca iletişim becerileri ve özel becerileri kursunun derslerini de alırlar.

Yoğun İngilizce Kursu : Bu program haftada 30 ders olarak planlanmıştır. Bu program akademik dereceniz her ne olursa olsun hedefinize en kısa sürede ulaşmanızı planlar. Bu program düşük seviyede ingilizce bilgisi olan ve zamanı kısıtlı olan herkese hitap etmektedir.

TOEFL IBT ve Akademik İngilizce Kursu : Kanada ya da Amerika’da eğitim görmeyi planlayan ya da TOEFL sınavına girmesi gereken kişilere yönelik olarak hazırlanmıştır. 4-16 hafta arasında süren program hafta 15 saat ders ve 12 saat yapısal çalışma içermektedir. Dersler 2 saat sürmektedir. Yapısal çalışma, bilgisayarla yapılan dil alıştırmaları, kurs kitapları ve etkileşimli bilgisayar programları gibi eğitim materyalleri sağlamaktadır.

Cambridge Sınavına Hazırlık Kursu : FCE eğitimi verilmektedir. Dersler günde 4 saat haftada toplam 20 saat olarak seminer dersi şeklinde verilmektedir. Program süresi 12 haftadır.

Ek ücretler ve Konaklama

Aile yanı ve yurt olmak üzere iki çeşit konaklama imkanı sunulmaktadır. Aile yanı konaklama yarım pansiyondur. Yurtlar da yemek verilmemektedir.

PLI, kayıt, kurs materyalleri ve havaalanı karşılama için ek ücret talep etmektedir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU