LSC Toronto Dil Okulu

LSC Dil Okulu, öğrencilerine teknolojik bir ortam sunmaktadır. Öğrenciler bilgisayar laboratuvarını ücretsiz olarak kullanıp öğrenci salonunda dinlenerek keyifli zaman geçirebilirler.

Programlar

Genel ingilizce : Haftada 20 saat olan programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi derslerine yoğunluk verilir. Öğrencilere düzenli olarak ödev verilmektedir. Programa katılabilmek için minimum 18 yaşında olmak gerekmektedir. 1 – 48 hafta arasında eğitim alınabilir. Sınıflar maksimum 12 kişidir.

Yarı Yoğun ingilizce : Haftada 25 saat olan programda sabah dersleri genel ingilizce dersleri ile aynı müfredata sahiptir. Öğleden sonraları ise öğrenciler ek ders alarak daha yoğun bir program alarak daha hızlı ilerleme kaydedebilirler.

Yoğun ingilizce : Haftada 30 saat olan programda sabah dersleri genel ingilizce dersleri ile aynı müfredata sahiptir. Öğleden sonraları ise öğrenciler TOEFL, iş ingilizcesi gibi dersler alabilirler.

iş ingilizcesi Programı : 1-12 hafta süren programda kariyerinde ilerlemek isteyen kişilere yönelik olarak planlanmıştır. Bu programa katılmak isteyenlerin ingilizce bilgisine az da olsa sahip olması gerekmektedir. Bu programda ayrıca sunum yapma, iş hayatında kullanılan kelime bilgisi ve iş toplantıları hakkında da bilgi verilmektedir.

Cambridge Sınavlarına Hazırlık Programı : Öğrenciler ingilizce seviyelerine göre FCE, CAE sınavlarına hazırlanabilmektedir. Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirirken, öğrencilerle örnek testler çözerek sınava hazırlanır.

Birebir İngilizce : Birebir eğitim kısa sürede hızlı ilerlemek isteyen kişiler için uygundur. Program haftada en az 20 saatlik bir ders programından oluşmaktadır. Program dışından alınacak ek dersler ayrıca ücretlendirilir.

Konaklama ve Ek Ücretler

Öğrencilere aile yanı ve yurt olarak iki çeşit konaklama imkanı sunulmaktadır. Aile yanı konaklama ve yurt yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir.

Kayıt ücreti, konaklama işlem ücreti ve havaalanı karşılama ayrıca ücretlendirilmektedir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU