Tamwood Kanada Dil Okulu

1992 yılında kurulan Tamwood International College, Kanada’ da özenle tasarlanmış ve yönetilen İngilizce dil okulları olarak faaliyet gösteren özel bir işletmedir. Tamwood, 17 ila 80 yaş aralığına İngilizce dil eğitimi sunmaktadır. Kanada’ da Tamwood dil okulları mükemmel konumlarda yer alır.

Okulun kendisine ait modern tesisleri, turistik yerlerde ve profesyonel ortamlarda yer alır. Tamwood dil okullarında sunulan bütün dil programları, modern öğretim teknikleri ve merak uyandıran etkinliklerle birleştirilmiş olarak tasarlanmıştır.

İş deneyimi ve ömür boyu sürecek bir deneyim için Kanada’ ya gitmelisiniz. Amaçlarınıza bağlı olarak, çalışma ve tatil programlarına veya staj ve work & study programlarına kayıt yaptırabilirsiniz. Tamwood International College; Vancouver, Toronto ve Whistler’ da olmak üzere üç farklı noktada work &study programı sunulmaktadır. Ayrıca Tamwood International College ortağı GO International Work and Travel Providers ile birlikte staj ve work & holiday programları sunulmaktadır.

Kanada’ da Yaz Kampı

Tamwood’ un junior programı Tamwood International Camps ayrı bir bölüm altında çalışır ve 7 ila 17 yas arasındaki çocuk ve genç öğrencilere yabancı dil eğitimi verilmektedir. Bir spor öğrenmek ve bir macera yaşamak isteyenler için ideal bir programdır. Öğrencilerin yeni becerilerini geliştirmeyi ve dünyanın her hangi bir yerinden gelen öğrencilerle ömür boyu dostluk kurmaları sağlar.

Work Experience / COOP Program / Internships

Uluslararası genç insanlara Kanada’ da iş deneyimi sunmaktadır. Amaçlarınıza uygun olarak çalışma ve tatil programlarına veya staj ve work & study programlarına başvurabilirsiniz. Tamwood International College ortağı GO International Work and Travel Providers ile birlikte staj ve work & holiday programları sunulmaktadır.

Tamwood’ da İngilizce Eğitimi

Kanada’ da bulunan bir Tamwood İngilizce dil okulunda hızlı bir şekilde İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Anadili İngilizce olan öğretmenler tarafından İngilizce konuşulan bir ortamda doğru ve hızlı bir eğitim ile İngilizce dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Tamwood’ da bulunduğunuz süre boyunca İngilizce dil becerilerinizi geliştirirken yaşamınıza da yeni arkadaşlar edinerek, yeni tecrübeler, yeni fırsatlar katarak dünyaya farklı bir bakış açısından bakacaksınız.

Kanada’ da Üniversite

Kuzey Amerika üniversitelerinde ve kolejlerde eğitim almak isteyen öğrenciler için özel olarak üniversite hazırlık programı tasarlanmıştır. Eğitim programı anadili İngilizce olmayan öğrencilere yönelik olarak hazırlanmaktadır. Lisans, yüksek lisans veya mesleki eğitim almak isteyen öğrencilerin dil ve iletişim becerilerini geliştirmeye yöneliktir. Akademik Amaçlı İngilizce (English for Academic Purposes – EAP) ve Üniversite Hazırlık Sertifikası (University Preparation Certificate – UPC) olarak iki farklı eğitim verilmektedir.

EAP – Akademik amaçlı İngilizce programı için öğrencilerin dil becerilerinin 5 düzeyde (IELTS değeri 4,0; TOEFL değeri 52 ila 64 puan arası) olması gerekmektedir. İngilizce dil becerileri 5. Düzeyden düşük olan öğrenciler, Tamwood Genel İngilizce eğitimi almalıdırlar. İngilizce seviyesi 6 veya 7 olan öğrenciler doğrudan üniversite hazırlık sertifikası programına kayıt yaptırabilirler. UPC – Üniversite hazırlık sertifikası programını tamamlayan öğrenciler ortak çalışılan üniversitelere yönlendirilecekler. Ancak öğrenciler her üniversite için ayrı ayrı belgelerini hazırlamalıdır. Tamwood International College çalışanları başvuru sürecinde öğrencilere akademik danışmanlık hizmeti vereceklerdir.

Temel Bilgiler

Süre: EAP için; 8 ya da 12 hafta, UPC için 12 hafta

Yoğunluk: Haftada 25 ders veya 36 ders

Şehirler: Vancouver ve Toronto

Minimum yaş: 17

2013 Ekim ayında programlar başlayacaktır. Anlaşmalı olan üniversiteler:

– Lincoln University – California

– Cambrian College – Vancouver and Toronto,

– College of the Rockies – British Columbia

– Royal Roads University – Victoria, BC

– SAIT (The Southern Alberta Institute of Technology) – Calgary, Alberta, Canada

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU