Arbutus Koleji, Vancouver Dil Okulu

Arbutus College eğitimleri Kanada’ da eğitim görmek isteyen öğrenciler için Kanada’ ya uyum sağlamalarını sağlayacak ve sorunsuz bir şekilde çalışma olanağına sahip olacaklar. Yeni Arbutus Koleji  öğrencilerin eğitimi için çok farklı seçenekler sunmaktadır.

Artubus College’ da eğitim 3 seviyede verilmektedir:

  • Hazırlık İngilizce kursları ve GAC sertifikası (şu anda CWA İngilizce Dil okulları tarafından verilmektedir.)
  • Üniversite öğrencielerinin yaz döneminde work and travel programının aynısı olan ücret kazanarak stajj yapma imkanı veren Work and Study Programları, Sertifika, Diploma ve Co-Op Kursları (şu an Artubus College tarafından sağlanmaktadır.)
  • Lisans programları – Yeni üniversiteler için program belirleme ve onay alma süreçlerinde akademik danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Arbutus Koleji eğitim misyonu ve vizyonu

  • Misyonu; Öğrencilerin mesleki becerileri ile birlikte iletişim becerilerini de geliştirerek profesyonel hayatta başarılı olmaları için gereken eğitimlerin verilmesi.
  • Ticaret, iletişim, bilişim teknolojisi alanlarında güçlü bir bilgi ve becerilerin sağlanması bugünkü küresel pazar için önemlidir. Vizyonu çeşitli mesleki ve ekonomik kültürden gelen öğrencilerle yeni ekonomik sorunların üstesinden gelecek dinamik bir öğrenme topluluğu oluşturmaktır.
  • Öğrenciler, öğrenim planları ve hedefleri doğrultusunda küresel pazarlama piyasasında başarı ve becerilerini ortaya koymak için kişisel becerilerini geliştirirler. Sonuç olarak, öğrenciler programlardan profesyonel olarak mezun olurlar.

Vancouver şehrinde bulunan Arbutus Koleji programları öğrencilerin kariyerler planlarına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Arbutus Koleji hakkında detaylı bilgi almak isterseniz BİLGİ İSTEK FORMUNU doldurduğunuzda ofis asistanımız gün içerisinde sizi arayacaktır. Ön bilgilendirmeler ücretsizdir. Arbutus College dil okulları ve sertifika programları hakkında bilgi, danışmanlık, iletişim ve ücretsiz ön görüşme için  0212 259 60 75 /76 – 0544 259 60 71

ALL STUDY Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004 yılından bugüne dünyanın pek çok ülkesinin önde gelen okullarının Türkiye resmi temsilcisidir. ALL STUDY ön danışmanlık için ücretsiz görüşme, tüm vize ve danışmanlık işlemlerinizi hızlı ve eksiksiz olarak yapar, yukarıdaki  hizmetleri size başarı ile sunar ve vizenizi sonuçlandırır. ALL STUDY danışmanlık hizmetlerimiz yurtdışında eğitim aldığınız sürece yurtdışındaki ALL STUDY temsilcilerimiz sayesinde devam eder. Türkiye temsilci​si olduğumuz dil okullarının ve Üniversitelerin güncel Promosyon ve burslarını  ALL STUDY Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ofisimiz Beşiktaş sahilde-Bahçeşehir Üniversitesi Kampüsü 1. binası olan Barbaros Kütüphanesi Karşısındadır. YILDIZ MAH. ÇIRAĞAN ÇAD. KARTAL APT. NO: KAT:3 BEŞİKTAŞ – ISTANBUL

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU