Modus The Language Institute

Modus İngilizce Dil Okulu Vancouver’ın merkezinde bulunmaktadır. Kurum CAPLS üyesidir ve en ekonomik ve en kaliteli dil okullarından biridir.

Kurum resmi TOEIC test merkezidir

Programlar

Genel ingilizce Programı : Kurs minimum 2 hafta süreyle haftalık 15 ders saati olarak planlanmıştır. Her ingilizce düzeyinden katılım alınmaktadır. Sabahları yapılan ingilizce eğitiminin ardından öğleden sonraları dinleme, pratik ingilizce, telaffuz ve konuşma, sokak ingilizcesi, ileri düzeyde iletişim gibi dersler alınabilmektedir.

Yoğun ingilizce Programı : Kurs minimum 2 hafta süreyle haftalık 20 ders saati olarak planlanmıştır. Her ingilizce düzeyinden katılım alınmaktadır. Sabahları yapılan ingilizce eğitiminin ardından öğleden sonraları dinleme, pratik ingilizce, telaffuz ve konuşma, sokak ingilizcesi, ileri düzeyde iletişim gibi dersler alınabilmektedir.

Çok Yoğun ingilizce Programı :  Kurs minimum 2 hafta süreyle haftalık 25 ders saati olarak planlanmıştır. Her ingilizce düzeyinden katılım alınmaktadır. Sabahları yapılan ingilizce eğitiminin ardından öğleden sonraları dinleme, pratik ingilizce, telaffuz ve konuşma, sokak ingilizcesi, ileri düzeyde iletişim gibi dersler alınabilmektedir.

Dil Okulu ve Staj Programı : İngilizcenizi geliştirirken iş dünyasını tanımak isteyen öğrencilere dil eğitimi ve staj imkanı sunulmaktadır. Deneyimine ya da eğitimine sahip olduğunuz alanda, ingilizce eğitim aldığınız süre kadar maaşsız çalışma şansı elde edersiniz. Turizm & otelcilik, mühendislik, finans ve medya vb daha bir çok alandaki staj yapma imkanı sağlayan programda Business English programına katılım zorunludur.

Konaklama ve Ek ücretler

Modus Dil Okulu öğrencilerine aile yanı ve yurt olmak üzere iki çeşit konaklama seçeneği sunmaktadır. Aile yanı odalar tek kişiliktir. Tam pansiyon hizmet verilmektedir.

Kayıt ücreti, konaklama işlem ve havaalanı karşılama ek ücrete dahildir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU