CSLI Dil Okulları Kanada

CSLI İngilizce Dil Okulu, Yaletown’ da bulunmaktadır. 80 farklı ülkeden gelen öğrencilere İngilizce eğitim vermektedir. Okul öğrencilerin seçebileceği ücretsiz sosyal aktiviteler planlar.

Programlar

Genel ingilizce Programı : 1-52 hafta arasında süren eğitimde Haftada 15 saat ingilizce eğitim verilmektedir. Programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi gibi derslere önem verilir. Bu programa minimum 18 yaşındaki kişiler katılabilmektedir.

Yoğun ingilizce Programı : 1-52 hafta arasında süren eğitimde Haftada 30 saat İngilizce eğitim verilmektedir. Programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi gibi derslere önem verilir. Bu programa minimum 18 yaşındaki kişiler katılabilmektedir. Her seviyeden öğrenci kabul edilmektedir.

iş ingilizcesi Programı : 1-48 hafta arası süren programda haftada 30 saat ders yapılmaktadır. Bu program kariyer hedefi olan kişilerin İngilizce bilgisini geliştirmek üzere planlanmıştır. Bu programda genel İngilizce eğitiminin yanında sunum yapma ve mesleki İngilizce becerileri de kazandırılmaktadır. Ayrıca iki haftada bir TOEIC testinin okuma ve dinleme kısımlarından örnekler çözülmektedir.

Konaklama ve Ek Ücretler

Öğrencilere aile yanı konaklama imkanı sunulmaktadır. Aile yanı konaklama tam pansiyondur.

Kayıt ücreti, konaklama işlem ücreti ve havaalanı karşılama ayrıca ücretlendirilmektedir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU