Vancouver English Centre Kanada

VEC İngilizce Dil Okulu Merkezi Yaletown’ da bulunmaktadır. CAPLS üyesi olan okul, en ekonomik ve en kaliteli dil okullardan biridir. Modern bir binada 47 sınıf, 6 bilgisayar laboratuarı ve kafeteryasıyla eğitim vermektedir. Okul, CAPLS, ALTA, FIYTO, NAFSA, IATEFL, AILIA, ISSP ve CFIB üyesidir.

Programlar

Genel İngilizce Programı : Hafta 26 ders saati olarak planlanan program dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi eğitimine önem vermektedir. Bir ayda 2 farklı kurs başlangıç tarihi bulunmaktadır.

Yoğun İngilizce Programı : Hafta 29 ders saati olarak planlanan program inleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi eğitimine önem vermektedir. Öğle sonlarında öğrenciler gramer, dinleme, münazara, deyimler, TOEIC hazırlık, TOEFL CBT hazırlık, iş İngilizcesi, sunum becerisi gibi seçmeli derslerden birinin eğitimi verilmektedir.

Konaklama ve Ek Ücret

VEC, öğrencilerine aile yanı konaklama imkanı sunmaktadır. Öğrenciler tek kişilk ya da gecelik olarak yarım pansiyon ve ya tam pansiyon olacak şekilde konaklayabilmektedir.

Kayıt ücreti, konaklama işlem ücreti, havaalanı karşılama, kitaplar ve sigorta ek ücrete dahildir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU