Zoni / Pacific Global Language Centre Kanada

İngilizce Dil Okulu Merkezi Vancouver şehir merkezinde bulunmaktadır. Donanımlı sınıflar 10 – 12 kişiden oluşmaktadır. Büyük bahçeleri, bilgisayar laboratuarı ve ücretsiz internet e-posta erişimiyle öğrencilerin çok sayıda aktiviteye katılımlını sağlamak amacı ile sosyal aktiviteler ve geziler de düzenlenmektedir.

Programlar

Genel ingilizce Programı :Haftada 15 saat eğitim veren programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi üzerine çalışılmaktadır.

Yoğun ingilizce Programı : Haftada 20 saat eğitim veren programda dersler dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi üzerine çalışılmaktadır.

Süper Yoğun ingilizce Programı : Haftada 30 saat eğitim veren programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi üzerine çalışılmaktadır. Daha kısa sürede daha yoğun bir program isteyen öğrenciler için idealdir.

İş İngilizcesi Programı : Haftada 15 saat eğitim veren programda iş İngilizcesi kapsamında dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi üzerine çalışılmaktadır. Ayrıca sunuş teknikleri üzerinde de çalışılmaktadır.

Sınavlara Hazırlık Programı : Öğrencilerin girmek istedikleri sınava göre haftada 15 saatlik programa katılarak IELTS, TOEFL testine hazırlanmaları sağlanmaktadır. Öğrencilerle okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri üzerine çalışılırken örnek testler de çözülmektedir.

Konaklama ve Ek Ücret

PGLC öğrencilerine aile yanı konaklama hizmeti vermektedir. Bu konaklama tek kişilik odalarda tam pansiyon şeklinde sağlanır.

Kayıt ücreti, konaklama işlem ücreti ve havaalanı karşılama ücreti ek ücrete tabidir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU