ILSC Vancouver Dil Okulu

ILSC – International Language School of Canada – Vancouver dil okulu

22 yıldır eğitim veren ILSC’nin 3 büyük şehirde merkezi bulunmaktadır. ILSC’ nin CALPS, ACELP, AILIA, CA, CEC, BCCA ve GWEA akreditasyonları bulunmaktadır. Vancouver’ da eğitimler özel tasarlanmış 82 sınıfında ve  ana dillerinde eğitim veren tecrübeli öğretmenler tarafından verilmektedir.

ILSC Vancouver ders programları

  • Genel/Yoğun İngilizce Programları : İngilizce eğitimleri sabah saatlerinde başlar. Haftalık 24 saat ders alan öğrenciler seviyelerine uygun olarak bir buçuk saat süren derslerden 2 tane ya da 3 saat süren derslerden 1 tane alarak istedikleri alanda uzmanlaşma ve eksik yönlerini geliştirme imkanına sahiptirler.
  • 3 saatlik dersler : TOEFL ya da TOEIC hazırlık, Cambridge sınavlarına hazırlık (FCE, CAE, CPE ve BEC), iletişim, münazara, gazetecilik, medya çalışmaları, yaratıcı İngilizce, drama ile İngilizce, iş İngilizcesi, uluslararası iş pratikleri, pazarlama, reklam ve tasarım, girişimlik gibi derslerdir.
  • 1,5 saatlik dersler : İletişim, dinleme, aksan, kelime bilgisi, okuma, yazma, film ile İngilizce,  sanat ile İngilizce, iş yazışmaları, sunum, iş yeri kültürü, turizm İngilizcesi gibi derslerdir.
  • Genel İngilizce Programı : 2-48 hafta arasında süren eğitimde Haftada 24 saat İngilizce eğitim verilmektedir. Programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi gibi derslere önem verilir. Bu programa minimum 16 yaşındaki kişiler katılabilmektedir.
  • Yoğun İngilizce Programı : 1-48 hafta süren eğitimde haftada 30 ders İngilizce dersi verilmektedir. Öğrencilerin daha yoğun bir program alması mümkündür. Bu programa katılabilmek için minimum 17 yaşında olmanız gerekmektedir.
  • Greystone College of Business and Technology : İngilizce eğitiminizin ardında bu okulda hastane yönetimi, uluslararası işletme yönetimi gibi konularda diploma eğitimi alabilirsiniz.

ILSC Vancouver konaklama ve ek ücretler

ILSC Vancouver şubesinde öğrencilerine aile yanı konaklama hizmeti sunmaktadır. Tek kişilik odalarda tam pansiyon ya da yemeksiz olmak üzere 2 alternatif sunulmaktadır. Konaklama ücretleri, konaklayacak kişinin yaşına göre değişmektedir.

Kayıt ücreti, kitaplar, havaalanı karşılama ve konaklama işlem ücreti ayrıca ödenmektedir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU