LSI (Language Studies International) – Vancouver

LSI Vancouver, öğrencilerine pek çok olanak sunmakta ve modern bir binada yer almaktadır.

LSI, öğrencilerine sunduğu eğitim programlarının yanı sıra aynı zamanda da mevsime göre piknik, buz pateni, tarihi ve doğal güzelliklerin olduğu yerlere gezi düzenlemektedir.

Programlar

Genel ingilizce Kursu : Programın süresi 2-50 hafta arasında değişmektedir. Haftada 20 saat ders verilmektedir. Derslerde konuşma, dinleme, okuma, yazma becerileri üzerine eğitim verilmektedir. Ayrıca eğitiminiz sırasında özgün materyaller, gazeteler ve dergiler içeren alıştırmalar, okuma kitabı ve çeşitli materyaller kullanılmaktadır.

Yoğun ingilizce Kursu : Program haftada 30 saat olacak şekilde planlanmıştır. Sabah ve öğleden sonra verilen dersler ihtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanmıştır. Çeşitli konuların tartışıldığı sınıflarda dil akıcılığınız gelişir. Öğrenciler öğleden sonra, sınav hazırlık, IELTS, TOEFL, İBT, TOIEC, FCE sınavlarına hazırlık dersleri ve iş İngilizcesi dersi alabilmektedir. İş İngilizcesi 12 farklı kategoriden oluşmaktadır ve bu derse minimum orta düzeydeki öğrenciler katılabilmektedir.

Akademik Yıl Kursu : Bu kursa katılan öğrenciler İngilizceyi etkili bir şekilde öğrenirken, kişisel hedefleri doğrultusunda bir plan oluştururlar. Oluşturdukları bu programlar danışmanlar tarafından takip edilir.  Bunların yanı sıra sınavlara hazırlık, mesleki dil, üniversite yerleştirme gibi alanlar içinde planlama yapılabilmektedir. Program 24- 48 hafta arasında değişmektedir. Haftalık ders saati 20-30 saat arasında değişmektedir.

Sınavlara Hazırlık Programları : Haftalık 30 ders saat ders programıyla size sınavlardan istediğiniz puanı almanızı hedefleyen bu program 4-12 hafta arasında sürmektedir. Sınav hazırlık programlarına katılabilmek için ingilizcenizin minimum orta düzeyde olması gerekmektedir.

Sınava hazırlık programları iki aşamaya odaklanmıştır. Bunlar; dil becerilerine odaklanmış haftada 20 ders ve  çalışma tekniklerine ve sınav alıştırmalarına odaklanmış haftada 10 derstir. Bu içeriğe uygun olarak öğrencilerin çalışabileceği konular; dil bilgisi yapılarının doğru kullanımı, aktif çalışma yöntemleri, sınav becerileri gibi konulardır.

Birebir ingilizce Dersleri : Haftalık ders saatleri 20-50 arasında değişmektedir. Bu program özellikle profesyonel anlamda iş ilişkileri olan kişilere önerilmektedir.

Konaklama ve Ek Ücretler

LSI, öğrencilerine yurt, aile yanı ve otel olmak üzere 3 seçenek sunmaktadır. Aile yanı konaklama tek kişilik odalarda sadece kahvaltı ya da yarım pansiyon olarak verilmektedir. Yurtlarda konaklamak isteyen öğrenciler tek kişilik odalardan sadece kahvaltı olarak faydalanabilirler.

Kayıt ücreti, havaalanı karşılama, konaklama yerleştirme ücreti ve iş tecrübesi için yerleştirme ek ücrete tabidir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU