GEOS Language Academy – Vancouver

GEOS Dil Okulları Kanada’nın akreditasyon kurumu tarafından onaylıdır. GEOS bünyesindeki eğitimler eğitimi verilen dili ana dili olarak bilen kişiler tarafından verilmektedir.

Vancouver kısa dönem ya da uzun dönem eğitim almak isteyenler için birçok imkân sunmaktadır. Vancouver’ da hem modern şehir yapısını hem de doğayı bir arada yaşayabilirsiniz. Okul bütün otobüs ve tren istasyonlarına yakın olmasının yanısıra  popüler yerlere de yürüme mesafesindedir.

Kurumun Vancouver’ daki okulu, tam donanımlı 13 sınıf, tam donanımlı 10 sınıfa, internet bağlantısına sahip 8 bilgisayara, öğrenci alanı ve mutfağa sahiptir.

Programlar

Genel ingilizce Programı : 2-50 hafta arasında değişen programda haftada 20 ders verilmektedir. Gramer, kelime bilgisi, telaffuz, konuşma, dinleme, yazma gibi konulara odaklanılmaktadır.

TOEFL IBT Hazırlık Programı : Kanada ya da Amerika’da eğitim görmeyi planlayan ya da TOEFL sınavına girmesi gereken kişilere yönelik olarak hazırlanmıştır.

Konaklama ve Ek ücretler

GEOS Calgary, öğrencilerine aile yanı ve yurt olmak üzere iki farklı konaklama imkanı sunmaktadır. Öğrencilere tek kişilik bir oda ve yarım pansiyon hizmet sağlanır.

Havaalanı karşılaması ve kurs materyalleri ek ücrete tabidir.

DİL OKULLARI FİYAT LİSTESİ
BİLGİ İSTEK FORMU